• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

ozamn modemınden portunu acıcaksın yapcak bırsey yok yada ıss yı 8080 olarak ayarla hıc ugrasmana gerek kalmaz bıldıgım kadarıyla yapması lazm

A
ltda bir tane 0 Kalmış :) idare et ^^

----------

PortLarın açık olup olmaması önemli değimi Ben 8080 Yaptım ama olMadı Ne yapayim orayı

kardeş dw neden kapalı bıraktın ? 2 yazmısın bişey daha sorucam hepsi neden 1 olmuyor ? neden açamıyorum ? ve ctf buglumu ? yoksa onun ayarıda burdan mı ?

Oyunda charlar siliniyormus.Neden acaba acil yardım :S.Dha önce karsılasan veya çözümünü bilen var mı?Çok acil lütfen.Ö.m ile atınız.

hmm tmm ordaysan bana bi tekrar yardımcı olurmusn senin solediğin dosyalarıda indirdim ama globalmanageri acinca
1444.png
[/URL][/IMG]

bu hatayi aliyorum ?? çözüm nedr ?

Petlerdeki bug sorunu roc açık olduğu için oluyor rock u kapatırsanız herhangi bir sorun yok .

hmm tmm ordaysan bana bi tekrar yardımcı olurmusn senin solediğin dosyalarıda indirdim ama globalmanageri acinca
1444.png
[/URL][/IMG]

bu hatayi aliyorum ?? çözüm nedr ?

Bu hata GenellikLe Server Cfg SiyLe ini Dosyalarının portLarı Birbiri ile uyumLu olmadığında Veya indirdiğin Global Menager in port u farKlı olduğundan Kaynaklanır

----------

kardeş dw neden kapalı bıraktın ? 2 yazmısın bişey daha sorucam hepsi neden 1 olmuyor ? neden açamıyorum ? ve ctf buglumu ? yoksa onun ayarıda burdan mı ?

Ben Db yi Kurduğum Da bütün MapLar 1veya 2 idi Ben bunLara Kafadan Yazmadım Orjinal Halleri ve ben 1 OlanLarı 0 yapmışdım Karışmasın diye :)

----------

Bu hata GenellikLe Server Cfg SiyLe ini Dosyalarının portLarı Birbiri ile uyumLu olmadığında Veya indirdiğin Global Menager in port u farKlı olduğundan Kaynaklanır

----------

Ben Db yi Kurduğum Da bütün MapLar 1veya 2 idi Ben bunLara Kafadan Yazmadım Orjinal Halleri ve ben 1 OlanLarı 0 yapmışdım Karışmasın diye :)

Sanırım Oradaki 1ve 2 İbaresi ISINLANABİLECEK YOLLARIN Açık olup olmaması Örneğin Jangan dan Dowhang a ve Dowhangdan Hotana geçmek için ikişer teleport Var [Bu sadece Bir tahmin]

----------

----------

Sanırım Oradaki 1ve 2 İbaresi ISINLANABİLECEK YOLLARIN Açık olup olmaması Örneğin Jangan dan Dowhang a ve Dowhangdan Hotana geçmek için ikişer teleport Var [Bu sadece Bir tahmin]

tmmda :D ben bi türlü portlari değiştiremedim :D nasil başarcz o port değiştirmeyi :D yada sana özelden team ypsam bana yardım edermisn :D

Arkadaşlar hamachiden başka kişiler servera giriyor ben giremiyorum hamachi ayarlarından felan mı kaynaklanıyor sorunsuz açılıyor ama ben giremiyorum ark.lar giriyor ?

Char silinme SORUNU neden acabA?

----------

Arkadaşlar hamachiden başka kişiler servera giriyor ben giremiyorum hamachi ayarlarından felan mı kaynaklanıyor sorunsuz açılıyor ama ben giremiyorum ark.lar giriyor ?

Sen 127.0.0.1 diye gireceksin sanırım.

Beyler Server'ı Kurdum Dedicated Makineye Fakat Global'i ACıyorum donup kalıyor bilen varsa bana ulaşabilirmi ACİL !

Hamachi : TURKNETGAMİNG
Şifre : 1

Veya Özel Msj'dan Rica Ediyorum sizden acilbi yardım

ACİL BAKINIZ LÜTFEN .BU HATA NEDİR :S

1dr0.png

----------

1dr0.png
Charlar siliniyor :S:S

----------

1dr0.png