• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Arkadaşlar bir sorunum var oyuna normal giriyorm char açıyorum oyun açılıyor annda dc yiyorum .s

aynı sorunu bende yaşıyorum arkadaş fix palayacak onu bekliyorum... bende 2 yada 3 dk sonra dc yiyorum

Ben direk yiyorumm yürüyemiyorm bile oyunda annda dc .s

----------

Windows iss ayarlarını resimli anlatıcak bi arkadaş yokmu yaw.s

Sorun Çözüldü ISS nin açık olmamasından kaynaklanıyormuş

3778.jpg

Server tam anlamiyla herseyiyle calismakta sonnda oldu :) item bugu pet buguyla ugrasan arkadaslar hic kasmayin sql ini degistirn moblarin dogar dogmaz yok olma sorunu roc tan kaynakli rocu kapatin sorun duzelir shard mangr kapanan arkadaslar asp leri dogru yapin iss ayarlarinizi kontrol edin dikkatli kurcalayin orayi reg sayfasini yapamayan arkadaslar icin vb sorunlar icin bi konu acmayi dusunuyorum bu arada serverima beklerim VipSrO PvP Server :)

S.a. Yaptıgım Client Patchlerini Smcden Ayarlayıp Launcher Aracılığıyla updatelemeyi Düsünüom Acaba Bilen Warmı???

Unique zamanlarını ayarlayamıyorum gerçek srodaki gibi 180 dk da atıyor. ben normal uniqeler 5 er dakika arayla teker teker çıksın istiyorum. yokmu bilen???

3778.jpg

Server tam anlamiyla herseyiyle calismakta sonnda oldu :) item bugu pet buguyla ugrasan arkadaslar hic kasmayin sql ini degistirn moblarin dogar dogmaz yok olma sorunu roc tan kaynakli rocu kapatin sorun duzelir shard mangr kapanan arkadaslar asp leri dogru yapin iss ayarlarinizi kontrol edin dikkatli kurcalayin orayi reg sayfasini yapamayan arkadaslar icin vb sorunlar icin bi konu acmayi dusunuyorum bu arada serverima beklerim VipSrO PvP Server :)
ozmn bna bastan sona kur sw yi

Geri