• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

evet arkadaşlar daha 1 hafta önceye kadar herkes paylaşırsam yardım edicem falan filan diyordu aslında şimdi herkesin ne olduğu belli oluyor :) sözüm videoyu yapan arkadaşa deil en azından o yardım etti briaz dimi :)

dsn programının tam adı ne indiricezmi yoksa sql 2008demi var bumu indirilcek sql native client 10

ƒαтαℓ_єяяσя;1633101' Alıntı:
Ajajaja :D No Comments :D

33ksqau.png

MachineManager port una ne yazdın ? paylaşabilirmisin

Beyler kullandıgınız SQL linki verebilirmisiniz 2008 r2 kimi 256m kimi 1,3gb bazıları 56mb kafam allak bullak oldu.. Bende eskisi var ama onda olmadı.

arkadaslar videoda dsn dediği şeyi nerden yapıcaz yardım lütfen

videoki gibi yaptım dosyalar açıplıp kapoanıyor anında :S

Sql 2005 den Bağlantı kuramıyor galiba Odbc ayar cektm ama id pw yerinde sa 1234 yazınca hata verio
Ondan bağlantı kuramıo sw dosyalarıyla diye düşünüyorum
sw dosyalarıyla bağlantı Kurması icinde Lazım olan Sql 2008 r2 galiba onuda kuramadık bi off :D

Sql 2005 den Bağlantı kuramıyor galiba Odbc ayar cektm ama id pw yerinde sa 1234 yazınca hata verio
Ondan bağlantı kuramıo sw dosyalarıyla diye düşünüyorum
sw dosyalarıyla bağlantı Kurması icinde Lazım olan Sql 2008 r2 galiba onuda kuramadık bi off :D

bende sql 2005 kurulu bağlantı kurdum ama birsürü ayarı var gerekli izinleri vermen lazım

arkadaşlar ben sql 2005 te nasıl yapılıyo o databases ler yardım edin lütfen

arkadaslar nası indircez bizim netci dedi indir kur server acalım para keseriz??:rbk:

Geri