• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

knka kos koca emlakçı baban bi TV alamıomu eve hep seni rahatsız edio ben anlamıomki :)

Adamlar LCD war ama fikret camını patlatmış xbox oynarken.

----------

valla ben anlamadım dosylaar yayımlanmadan once herkes diyordu kurulumu anlatcaz diye video filan yapcaz diye ama yok 2-3 kişi kurdu serveri ama hala video felan yok 1 tane var oda yarım

Boşuna ugraşma yayımlanması yasak ! Kimseyi bu yöntemle gaza getiremezsin !:hfy:

arkadaşlar tek sorun bu kaldı yardım ederseniz sevinirim ReportLog_[SR_ShardManager]
21643.jpg

dosyalarında paylasılması yasaktı noldu???

açılalı nerdeyse 24 saat olmuş silinen ney ?

imha terk :D[/QUOTE]

Arkadaşlar sr_shardmanager hata alıyorum yardımcı olursanız sevirim BİRDE BANA SERVER.CFG DE sr_shardmanager kısmını full yorum olarak yazarmısınız
18507.jpg

beyler benim merak ettiğim birşey var çoğu server kurmayı falan sql yi kurmayı bilmiyor bilen hata alıor gateserverlerde global serverlerde bazı sorunlar çıkıyor acaba srx gibi ayrıntılı videolu +resimli anlatım diye bir başlık 1 hafta sonra forumda görebilirmiyiz?

beyler benim merak ettiğim birşey var çoğu server kurmayı falan sql yi kurmayı bilmiyor bilen hata alıor gateserverlerde global serverlerde bazı sorunlar çıkıyor acaba srx gibi ayrıntılı videolu +resimli anlatım diye bir başlık 1 hafta sonra forumda görebilirmiyiz?

görebilmiyiz :fky: görebilirmiyiz :fky: görebilirmiyiz...

Buldum Eureka...!!

Malesef Göremeyiz.exe

Geri