• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

ODBC Driver diye bişi war onu indir herşeyi sildikden sonra kur sonra sql kur ayarları yap bide böle dene kardeşim bnde walla deneme yanılma yoluyla yaptım ve en son bunları uygulamıştım Teamle uğraşacak vaktım yok suan k.b

Restore Yaparken Optionsdaki Tıklanacak yerlere tıkladınmı ...
Bu arada bu SMC şifreyi yanlış diyor takıldım burda :S

beyler ben dosyaları indirdim msql 32bit 2008 r2 linkini verene +rep :) saolun

beyler gateway serverda takıldım yardımcı olabilicek varmı ???

Burada Dosyaların Kurulumunun Yasaklanması Birşeyi Değiştirmez Neden Böyle Bir Şey Yapıldı Merak Etmiyor Değilim.Biz Dosyaları Kurduktan Sonra İsteyenlere Yardım Edebilirim.

İndirmeye başladım,bakalım ne var ne yok,bloodynin clientiyle çalışırsa ki %80 çalışır bu gece birşeyler yapabilirim diye umuyorum. :)

Edit=İsro bitcek diyen arkadaşlar,Joymax en çok gelir sağladığı oyunu asla sonlandırmaz. Player kaybettiğini anladığında büyük update (İslam IRKI)'nı getiricek.. Zaten İslam IRK'ı Joymaxın gizli silahı gibi bişi İsro için.. Biraz daha bekliyorlar iyice ortam kızısınça (PrivateSrolar) direk 120Lvl legendinin PLUS eki olarak İslam IRK'ını getiricek herkezde tabii yenilikler var diye tekrar İsroya yönelicek.. Joymaxın sessiz kaldıgına bakmayın hani derler ya fırtınadan önceki son sessizlik diye. :)

Son düzenleme:
SMCyi açmadan önce hangilerini açmak gerekiyor bide SMCnin portu kaç [SMC açınca ..............invalid user diye hata gelio :S]

Geri