• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

arkadaslar o zaman blog acıp orda yayınlayın kurulumu nolur biz ne yapcaz kardesler bazıları sadece kendini düşünüyor sw yi kurmayı basaran birdaha bişey yazmıyor bence bi çözüm bulalım

arkadaslar o zaman blog acıp orda yayınlayın kurulumu nolur biz ne yapcaz kardesler bazıları sadece kendini düşünüyor sw yi kurmayı basaran birdaha bişey yazmıyor bence bi çözüm bulalım

beh o kadar zorda kaldın yani...

alalım sana bi şişme server takıl bütün gece :D:DD:D

Dediğim Gibi Düzelttiğim Hatalarımı sizlerle paylaşacağım ODBC de sa yazıp şifreyi yazdıkdan sonra hata alanlar lütfen sql ile ilgili herşeyi kaldırıp yeniden kursunlar sql configuredi restart lasınlar ve bilgisayarı yeniden başlatsınlar sorun düzelicektir. Saygılarımla...

Dediğim Gibi Düzelttiğim Hatalarımı sizlerle paylaşacağım ODBC de sa yazıp şifreyi yazdıkdan sonra hata alanlar lütfen sql ile ilgili herşeyi kaldırıp yeniden kursunlar sql configuredi restart lasınlar ve bilgisayarı yeniden başlatsınlar sorun düzelicektir. Saygılarımla...

kim tutar seni be dayı döktürüyo cakma chernobyl :D

konu nerden nereye vardı ben koyarlar diye düşünüyorum ama burası koymasa bile epvp koyar :=)

Azı Gitti Çoğumu kaldı ne :)
23391.png

Kurup Kaçacak olsam size ODBC hatasını nasıl çözeceğinizi göstermezdim :)

----------

SMC nin id pw ney yaf :S

Arkadaşım Dedigi Yaptım Fakat Yine Aynı Hata Buyur Bak Teamden Bakmak İstesende Buyur Team: 879 502 508 Şifre : 7594

adszfjc.png

Geri