• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

36 Sayfa Olmuş Yazılar Gelen Giden Sw Kurmaya Çalışıyo İnşallah Kimse Kuramaz :grin (Ben Daha İndirmedim Bile Artislik Yapan Olursa)

Sql 2005 den Bağlantı kuramıyor galiba Odbc ayar cektm ama id pw yerinde sa 1234 yazınca hata verio
Ondan bağlantı kuramıo sw dosyalarıyla diye düşünüyorum
sw dosyalarıyla bağlantı Kurması icinde Lazım olan Sql 2008 r2 galiba onuda kuramadık bi off :D

alakası yok arkadaşlar bu işin versiyonla sadece bağlantı köprüsünü düzgün kuramıyorsunuz

bu hata ne işi şimdi sql 2008 i kurarken alıyorum
di-W8SU.png

ŞU İNŞALLAH KURULMAZ olayını bıraksak :D bugün aion wow lineage knight online vs. hepsinin var silkroad ın ki geçikmiş bile :D

yahu dosyalar birtek sql 2008 r2 de açılıyor öyle değil mi o halde biri bana bunu kurmamda yardım edermi artk-.- yukarda belirtiğim htam var nasıl kurulduğunu bilmiyorum

şu inşallah kuramaz diyenleri anlamıyorum gevurlar server kurarken ağznız kulaklarınıza varıyor tüklerin eline db geçmiş inşallah kuramaz diyosunuz , kardeşim ndn gevur oyunlarına para yedirelim ndn türkler kurmasın ?

----------

bu arada elimde vds var gerçekten kurmayı bilen ve teknik işlerden anlayan biri bana ulaşsın...
t_4_l_h_4_t_0_r_u_n@hotmail.com

şu inşallah kuramaz diyenleri anlamıyorum gevurlar server kurarken ağznız kulaklarınıza varıyor tüklerin eline db geçmiş inşallah kuramaz diyosunuz , kardeşim ndn gevur oyunlarına para yedirelim ndn türkler kurmasın ?

----------

bu arada elimde vds var gerçekten kurmayı bilen ve teknik işlerden anlayan biri bana ulaşsın...
t_4_l_h_4_t_0_r_u_n@hotmail.com

Wait me team ;)

beyler elimde vds var boşa gitmesin yapmayı bilen biri varsa açalım hemde test edelim

valla ben anlamadım dosylaar yayımlanmadan once herkes diyordu kurulumu anlatcaz diye video filan yapcaz diye ama yok 2-3 kişi kurdu serveri ama hala video felan yok 1 tane var oda yarım

Geri