• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

beyler skypadan konusmak isteyen ö.m atsın 14 * 16 yas aralıkları daha fazlası gelmesin muhabbetimiz uymaz: D

Evet Var Ben OCDB Olay Tıkandı Onla Ugraşıyorum O Olsa Sw Açıcam SkyBlue Kurucak Ama O Sorunu Çözen Yok
skyblue dediğin kişi şu odbcyi geçemiyorsa fazla bişey bekleme açamaz

Eğer ki iyi bi coderiniz yoksa , hiçbir şey yapamazsınız. Bu knight online'ye benzemez
knightı hafife almışsın artık koda bile patchler asm ile yapılıyor :D en azından ordakiler bilinçli bazı şeylerin farkında :D

bu arada beyler indireyim yaparmıyım diyenlere söylüyorum; en az 4 gb ram lazım bu iş için en az ve bu karşılaştığınız odbcymiş db yükleyememekmiş karşılaşıcaklarınızın yanında hiç :D

Zaten yapamayacaklar boşa indiriyor =)

Bence Sus Sinirlerimi Bozuyosun İyice Ugraşma Kimse İle Faceye Gel İçimi Döküyim Sana Gerçekten Bilmiyosun MAdem Sw ne Gm Arıyosrsun Foto Koy Milleti Kandırma :@ :@

Arkadaşlar bu adamı Adam Degil daha Çoçuk Takmayın Ugraşın Hefesiniz Gitmesin

Ben Sus Sinirlerimi Bozuyosun İyice Ugraşma Kimse İle Faceye Gel İçimi Döküyim Sana Gerçekten Bilmiyosun MAdem Sw ne Gm Arıyosrsun Foto Koy Milleti Kandırma :@ :@

Forumdan bilen biliyor ;)
Sizin laflarınıza gelip bilgileri esirgeyemem..

Ben sus?

Bence Sus Sinirlerimi Bozuyosun İyice Ugraşma Kimse İle Faceye Gel İçimi Döküyim Sana Gerçekten Bilmiyosun MAdem Sw ne Gm Arıyosrsun Foto Koy Milleti Kandırma :@ :@

aynen kanka skypa cağırdı beni ne konusuyor ne resmini gösteriyor daha utanıyor kendini göstersin---

----------

Forumdan bilen biliyor ;)
Sizin laflarınıza gelip bilgileri esirgeyemem..

Ben sus?

harbi ya bilen biliyor--

kayıt tarhi - 20-Şubat-2011

6 aylık üye :P

Geri