• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Gel Bide Bnm Üyeligime Bakın Ben Ne Bilirsem Ortaya Koyarım Saklamam Kendimi Hertülü Camda Açarım Konuşurumda Bu Adam Sizi Kandırmaktan Bişe Yapmıyor Skype Yüklüyorum Nasıl Giricem

----------

Hiç mi Yanlış Yazmıyorsun Diyen Birisini Hatırlar Gibiyim Trololo :evl:

İsmail Skype Ye GEl

Tamam gençler,sizlere bir şey demiyorum. Benim bir şey yaptığım yok,boş yere konuşuyorum.
Tamam sizler büyüksünüz hak veriyorum,istediğinizi diyebilirsiniz.
Tamam her yazdığımda yanlış yazıyorum.

Şunuda unutmayın, 6 ay içinde real arkadaş edindim bu forumda.. Onları kastettim ;)

Tamam gençler,sizlere bir şey demiyorum. Benim bir şey yaptığım yok,boş yere konuşuyorum.
Tamam sizler büyüksünüz hak veriyorum,istediğinizi diyebilirsiniz.
Tamam her yazdığımda yanlış yazıyorum.

Şunuda unutmayın, 6 ay içinde real arkadaş edindim bu forumda.. Onları kastettim ;)

ve beyin olay yerini terk eder...

la olm sanal bi ortamdasın reel arkadas nasıl yapıcan cam show mu yapıyon onlara D:

Kurabilen veya yapabilen arkadaslar İleride Nasıl Kurabilicekleğimizi Resimli Veya Videolu Olarak Paylaşırlarsa Allah razı olsun Onlardan :)

Merhabalar,

ne hızlı ilerlemiş bu topic böyle :)

Bilgilendirmek istedim vps sunucusu olanlar için... 2003 dede çalışmamakta ayrıca yorumlarda gördüm anlatım yasak denmiş yasak değilse hazırlayıp paylaşabilirim

Windows 2000 dede calisiyo ondan geride calismiyor MSSQL 2000 ve daha guncel surumlerle calisiyor chernobyl MSSQL 2000 SP4 ile kurmus bloody yi hafif oldugu icin bende onu tercih ettim

Arkadaslar Fazla Olmak istemem ama Bana Teamdan Kurabilecek Arkadas Varsa Lütfen Ulaşsın Bir kere Şunun İçine Gireyim Göreyim başka bişe istemiyorum. :(

harbiden beyler artık sql işini geçin her tür sqlde çalışır bu dosyalar versiyon kontrol etmiyo sadece veri alıp veriyolar biri 2008 r2de kurdu diye herkes 2008 arıyo şimdi

Geri