• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

ben ip ile port hatası alıyorum globaldan bi belli süreden sonra bi yardımcı olrusanız

bEYLER bİRİ kURUlumu gÖSTERE bİLİRMİ YADA Team Versem KurarmI? öZELDEN YazIN :

Arkadaşlar ben Abdultayyar isimli üyeyim şifremi unuttum bu yüzden bu hesaba geçtim..

ayriyetten bu vsro server filesle sabaha kadar uğraştım ama bir türlü yapamadım..

biri bana yardım edebilir mi ya teamdan girse yapsa ne olur yardımlarınızı esirgemeyin cevaplarınızı bekliyorum

benim şimdi işe gitmen lazım msn adresim respectful4@hotmail.com ben saat 3de gelicem bi yardım edin ya konuşalım yapalım şu işi :)

bide gerçekten oyunu açan var mı? çalışmıyo mu ben internet sitelerine bakıyorum bu filesle 6 tane yeni server açılmış inş. çalışır ..

Görüşmek Üzere..

Certification Ports:
GlobalManager => 32001
GatewayServer => 32000
MachineManager => 32000
FarmManager => 32000
DownloadServer => 32000
SR_ShardManager => 32004
AgentServer => 32004
SR_GameServer => 32004

Öncelikle Şunu Söyliyeyim Çoğu Kişi Anladıki Bu Dosyalar Srx Ve SSe Gibi Değil.2 Aşamadan Oluşmuyor.Ayrıca Bu Dosyaları Herkesin açamıyacağı ortada Bu Konunun Bilgiyle bir alakası yok tabikide 1 kişi illaki en ince ayrıntısına kadar anlatacaktır takıldıkları yerde herhangi biri yardım edip açtırcaktır fakat herkesde 4gb 8gb veya 6gb Ram yok 2010 veya 2011 İşlemciler Yok Dosyalar 48 Gb lık Bilgisayarlarda çalışıyor 1000 2000 kişi için Kaldıki 2 Gb Ram'li Bir Bilgisayarda Dosyaları Açıp Kendi Bilgisayarınızdan Oyuna Girmek Bile Bir imkansızlık :) Bunun Üstüne Bunu çekemeyen çok milletle alıp veremediğiniz nedir anlamış değilim.Dosyalar Sizde Vardı Siz Server Açıp Para Kazancaktınız Hayalleriniz Suyamı Düştü :)

elimde 4 gb li makina var acil kurucak biri lazım her şeyim hazır

bu hata nedir ? nedemek istedi anlamadı ne gibi bir ayarlama yapıcam ben id:sa pw:1234 yazdım ama yinede aynı hatayı verdi -_-
di-SP9Y.jpg

Geri