• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Arkadaslar Videodaki Shard Vesayre Nasıl yapıcaz Teamdan Destek İstiyorum Varsa Yazsın Yoksa Uğraşmıyacam :(

Öncelikle Şunu Söyliyeyim Çoğu Kişi Anladıki Bu Dosyalar Srx Ve SSe Gibi Değil.2 Aşamadan Oluşmuyor.Ayrıca Bu Dosyaları Herkesin açamıyacağı ortada Bu Konunun Bilgiyle bir alakası yok tabikide 1 kişi illaki en ince ayrıntısına kadar anlatacaktır takıldıkları yerde herhangi biri yardım edip açtırcaktır fakat herkesde 4gb 8gb veya 6gb Ram yok 2010 veya 2011 İşlemciler Yok Dosyalar 48 Gb lık Bilgisayarlarda çalışıyor 1000 2000 kişi için Kaldıki 2 Gb Ram'li Bir Bilgisayarda Dosyaları Açıp Kendi Bilgisayarınızdan Oyuna Girmek Bile Bir imkansızlık :) Bunun Üstüne Bunu çekemeyen çok milletle alıp veremediğiniz nedir anlamış değilim.Dosyalar Sizde Vardı Siz Server Açıp Para Kazancaktınız Hayalleriniz Suyamı Düştü :)

must be Sql 200. :S 2005 or 2008 or what :S and where is the guide

beyler globala baglanıyor globalden gateway servera baglanmıyor yardım lütfen <<<

yok

bu portlarda sorun var portlar kabul etmiyor galiba bende global manager den sonrası duruyor ip 32003 port hatası veriyor yardım edebilcek warmı ?:hfy:

herşeyi yapıyorum ama videodaki ama bin içinde ini yok benim hatta bin dosyası yok olan upload edebilirmi

herşeyi yapıyorum ama videodaki ama bin içinde ini yok benim hatta bin dosyası yok olan upload edebilirmi
Certification o .Konudan bakabilirsin olması lazım.Onu rardan cıkarıp içine atmıs.ini lere gelince.Sırasıyla decompile-compile calıstır ini dosyası gelir.

Grindroad Dün Kurmuş Server'i 7/24 Yapmış Süper Olmuş Server Resmen Gerçek Sro

Sadece rateler yüksek
:D

acaba studio express 3 logini kabul etmiyor galiba tek login yapıor dns demek istedim yani

----------

beyler bu konuda bilgileri olan bi msn grupda konuşalım bilgilerimizi birleştirerek yapalım Ben baya bilgi sahibiyim dj_elektirik_semih@hotmail.com face adres sem demir eklesin .

Geri