• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Polonyalı Sevgili

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yalnız kolpa olmasın facebook profil resmindeki kız ile sonradan koyduğun resimdeki kız aynı değil :D

Yok artık canım. :haha

----------

Kızda bende aynı düşünüyoruz :)

Bu arada dipnot geçeyim, Kız senin için türk olabilirim benim açımdan problem olmaz dedi.

Bence sen Polonyalı ol her türlü karınadır :D

----------

İnsan olsun yeter, gerisi önemli değil insan olduktan sonra. Bakarsın elin polonyalısı senin türk dediğinden daha iyi biri çıkar .

13-22 yaş aralığındaki Türk kızlarının %85inden fazlası kezban olduğuna göre elin Polonyalısı dediğimiz kişi zaten Türkten iyi çıkar :D

Bence sen Polonyalı ol her türlü karınadır :D

----------

13-22 yaş aralığındaki Türk kızlarının %85inden fazlası kezban olduğuna göre elin Polonyalısı dediğimiz kişi zaten Türkten iyi çıkar :D

Bizimkilerle konuştum seni polonyalı yapmam o türk olursa olur dediler. :D

Kezbanlık bi kenara dediğin 13 - 20 yaş grubu kızların %85'i gerçek aşk, sevgi yerine vakit geçirmeye, boş kalmıyım gibi düşünceler içinde zaten..

Bizimkilerle konuştum seni polonyalı yapmam o türk olursa olur dediler. :D

Kezbanlık bi kenara dediğin 13 - 20 yaş grubu kızların %85'i gerçek aşk, sevgi yerine vakit geçirmeye, boş kalmıyım gibi düşünceler içinde zaten..

Polonyalı olursan elde edeceğin avatajları bul bir bir ailenin önüne ser belki fikirleri değişir hem çifte vatandaş olmakta var sanırım.Elalem sırf vatandaşlık kapabilmek için alman karı arıyorda sen polonyalısını bulmuşken vatandaşlığı tepme :D zaten kaçmıyorya yıllar sonrada olabilirsin belki olmak lazım olursa.en iyisi kız türk olsun.Peki nikah işlerini napıcanız kız muhtemelen müslüman olmaz.

Polonyalı olursan elde edeceğin avatajları bul bir bir ailenin önüne ser belki fikirleri değişir hem çifte vatandaş olmakta var sanırım.Elalem sırf vatandaşlık kapabilmek için alman karı arıyorda sen polonyalısını bulmuşken vatandaşlığı tepme :D zaten kaçmıyorya yıllar sonrada olabilirsin belki olmak lazım olursa.en iyisi kız türk olsun.Peki nikah işlerini napıcanız kız muhtemelen müslüman olmaz.
İllaki bir çözüm yolu vardır. :D

Bende boş değilim desem hani yeridir, kız telefonda ve bilgisayarında wallpaper olarak resimlerimi koymuş, tabi bende boş değilim. :D

Artık kızıda gördünüz ama yapıcak birşey yok artık. :)

Başka resmi yok mu daha detaylı görsek yengemizi :D

Bende boş değilim desem hani yeridir, kız telefonda ve bilgisayarında wallpaper olarak resimlerimi koymuş, tabi bende boş değilim. :D

Artık kızıda gördünüz ama yapıcak birşey yok artık. :)

Sarışın,renkli gözlü arkadaşları yok mu yav bunun ? ingilizcem iyi değil ama anlaşabiliriz her türlü :D ( daha öncede sormuştum fakat yanıt alamamıştım :( )

Sarışın mavi gözlü yok ama rus var demiştim ve ingilizcesi yok demiştim. :D
la onun ingilizcesi yok benim yok beden diliylemi konuşcaz :D tüh valla keşke 4.sınıftan itibaren rusça öğretselerdi 2 3 kelime bari işimize yarardı lanet olsun

olm bare sende ağzına çilek koy bi resim çekil yengenin doğumgününde gönder masaüstü yapsın :D

Geri