• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Server Check Hakkında Açıklama ... -/- Tamamlanmadı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FaTaL_ERR0R

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
308
Arkadaşlar bugün hiç tanıtım vs yapmadan çatkapı serverimizi açtık ve açar açmaz 130 Onlineye ulaştık.Sadece sizler girdiniz , bugünden itibaren tüm forumlara sitelere reklam dağıtacağız.Sunucuya res atacağımızı size bildirmiştik.Kısa sürecek demiştik ancak biraz fazla iş çıktı ve bakım biraz uzadı.

* Sunucuya FireWall kurduk.
* Sitemiz hazır değildi WebMasterimiz saat 11 sularında gelecek ve kısa süre içinde sitemizi tam fonksiyonlu bir halde çalışır hale getireceğiz.

* Kayıt sayfasında sorun vardı , aynı kullanıcı adı ile 5 6 üyelik açabiliyordunuz.Bunları şöyle onardık ;

(Etkilenen Account Sayısı : 7)

Eğer oyuna girerken şifreniz yanlış diyorsa şunları deneyin.

Eğer eski ID'niz Sadece Harften oluşuyorsa yani "Deneme" ise ve buna yanlış diyorsa sonuna 1'den 5'e kadar rakam koymayı deneyin.Mesela (Deneme1 , Deneme2 , Deneme3) gibi.
Eğer eski ID'niz Harf ve Sayıdan oluşuyorsa yani "Ahmet5411" ise ve buna yanlış diyorsa sonundaki RAKAMLAR'ı silmeyi deneyin.Mesela (Ahmet) gibi.

* Sitemiz bugün biteceği için yarın sabahtan itibaren kesintisiz bir oyun sunmaya başlayacağız.Bakımlar haftada 2 kere kısa süreli bakımlar olacak.Server oturunca bu haftada 1'e inecek.
* Yarın sabahtan itibaren HYMERA'da alınan silklerin iadesine başlanacak.Eğer sizinde alacağınız silk varsa almak için ANASAYFA'daki Canlı Desteğe müraacat etmeniz gerekmektedir.Size oradan bir E-Pin kodu verilecek ve siz bu E-Pinle silkinize kavuşabileceksiniz.

* NPC'deki 3 Günlük Petler kaldırıldı.Bunun yerine başlangıçta 3 Günlük pet verilecek.Ve ileride yepyeni itemler eklenecek.

*NPC den avatar alan herkezin avatarları silindi !
*Herkeze 10.000 Silk verildi.

*NPC deki avatarlara ve aksesuarlarına max 1 blue basılma ayarlanıyor...

Tüm bunlara 1 saat içinde kavuşacaksınız...

Son düzenleme:
reverseyi kaldırmayın çok az alınsın ama alınsın derim ben.

ya şansa bakarmısın bende pet almamıştım oyunda:D olmadı bu işte önceden alanlarıda silin bari bir eşitlik olsun lvl kasım derken pet avatar vs vs hiç bir şey almadım:S

Bu eğer böyle olursa saçma olur alan aldı yeni başlayanlar almadı hertürlü dengesizlik olucak.

ya şansa bakarmısın bende pet almamıştım oyunda:D olmadı bu işte önceden alanlarıda silin bari bir eşitlik olsun lvl kasım derken pet avatar vs vs hiç bir şey almadım:S

oğlum blackpearlda böyle ilk 1 saat aldın aldın alamadın şansına küs maalesef bir dahaki sefere artık

huanpa adamım şuan moral 0a indi keşke avatar falan alıp blue basaydım bea pet bile almadım ya böyle şansın ben^^ böyle bir şey niye yapıyorsunuzki :nse:

----------

olm sorun olanda orası zaten ben sw acıldıgında wardım:D ama almadım^^kafama tükürüm hee

K.bakmayın Ama Biraz Dedigin 2.5 Saatı Geçti... NPC Lerden Reverse Kaldırıyorsunuz Alan aldı hesabı.... ADAMLAR PETLE REVERSEYİ aldı biz almadık... orası ne olucak? MaxiGame Ye Yakışmayan Olaylar Bunlar. Reverse yle Pet Zaten NPC Koyulması Bastan Mantıksız Siz Nasıl Kazanç Yapıcaksınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri