• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Server Check Hakkında Açıklama ... -/- Tamamlanmadı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bencede pet-reverse kaldırınca zaten geriye repair hammer kalıyor birde görünüş olarak dress ee dresede 1 blue basıldığına göre neden blackpearl silk point diye bir şey varki? millet yanında repair hammermı taşıyacak :D

MaxiGame'e yakışmıyor yaptıklarınız !

1 kere eklendiyse o item npc'e kaldırılmamalı bir daha.

K.bakmayın Ama Biraz Dedigin 2.5 Saatı Geçti... NPC Lerden Reverse Kaldırıyorsunuz Alan aldı hesabı.... ADAMLAR PETLE REVERSEYİ aldı biz almadık... orası ne olucak? MaxiGame Ye Yakışmayan Olaylar Bunlar. Reverse yle Pet Zaten NPC Koyulması Bastan Mantıksız Siz Nasıl Kazanç Yapıcaksınız?

Kesinlikle katılıyorum , hızlı kasıcaz , unique peşinde koşucaz derken şehre bile gitmedik , şimdi böyle bir olay olması haksızlığa yol açar yani alan almış yapçak bişey yok demek "KOSKOCA"! Maxigame'e yakışmaz , teşekkürler.

yukarki yoruma sonuna kadar katılıyorum ne demek alan aldı alamayana avtalavista böyle bir şey olurmu ya adamlar cekti avatarları oh ne ala biz 1 blue basıcaz adeletsizlik şimdiden başladı ya bırakınn ya hepsini silin...

Ben De Bunu Demek İstiyorum Ya Hiç Eklenmicekti.. Yada Eklenen İtem 1 Saat Sonra Kaldırılmaması Lazım.

Petlerin Kaldırılması mantıklı Olabilir ama Avatara 1 Blue Yanlış bencede Doğrusu Siz Daha iyi Bilirsiniz Yinede Umarım 12 de Açılır SW ... :)

bencede madem kaldırılacaktı en başta söylenmeliydiki ona göre adamlar dress alsın blue bassın veya pet reverse işte

Arkadaşlar reverseleri kaldırmama kararı aldık.Petleri alan aldı demişsiniz zaten o petler 3 günlük bitince birşey yapamazlar.

Çook Haksızlık olur alan aldı ne demek ya cocuk oyuncagımı bu ya hepsni silersiniz yada hepsini bırakırsınız ben böle bişey görmedim ya olurmu alan aldı

Aynen silin avatarları :D Ben almıştım ama blue basmadım :( Madem böyle bişe yapyıorsunuz herkese eşit yapın.

Arkadaşlar reverseleri kaldırmama kararı aldık.Petleri alan aldı demişsiniz zaten o petler 3 günlük bitince birşey yapamazlar.

tamam ama şöyle bir şey var moblardan blackpearl silk point düşüyor bunlarla 3 günde 5000 rahatlıklarla toplardın gidip tekrar alırdın pet öyle öyle her zaman petin olurdu yani bunu düşünemeyen yoktur :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri