• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Server Check Hakkında Açıklama ... -/- Tamamlanmadı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne olduysa oldu öyle yada böyle alan aldı bunları bu kadar dert etmeyin bütün server yapmadı bunu taş çatlasa avatarlara alıp blue basan 20 30 kişi önemli olan serverin yerine oturması ve eski günlere geri dönülmemesi ve ben buna inanıyorum server açılsın bana yeter :D

bence silinmemeli , mesela playsrodaki gibi düşünebilirsiniz 201inci kişi hâni benim avatarım demedi bu da ilk saat char açmış olanlara hediyeniz olsun, takımca düşünün bence..

Avatar olayı saçmaydı bence bu sw nerden para kazanacaktı? Bence komple avatar kaldırılabilir çünkü swnin kapanmasını kimse istemez

bence silinmemeli , mesela playsrodaki gibi düşünebilirsiniz 201inci kişi hâni benim avatarım demedi bu da ilk saat char açmış olanlara hediyeniz olsun, takımca düşünün bence..
ama burda herkez 1 er tane deil 5 er tane aldı bunuda göz önünde bulndur

tamamda adamlar 2 3 hafta öncesinde haber verdiler bunu söylediler saatinde açtılar ve ilk 200e giren aldı adamların yaptığında bir adaletsizlik göremiyorum event gibi bir şey yaptı burda ise haber vermeden pat diye avatarlara 1 blue petler kaldırılcak reverseler felan

bencede tüm avatarlar kaldırılsın sonuçta iyi bir para kaynağı avatar reverse kalsın herkese 3 günlük pet verilsin bu kadar basit işi çözdüm hemen^^

tamamda adamlar 2 3 hafta öncesinde haber verdiler bunu söylediler saatinde açtılar ve ilk 200e giren aldı adamların yaptığında bir adaletsizlik göremiyorum event gibi bir şey yaptı burda ise haber vermeden pat diye avatarlara 1 blue petler kaldırılcak reverseler felan

bu olabilir 15 dk daha açın swyi bugün char açmış adamlara haksızlık olmasın :D

@hakan56 kim depoladı bi avatar sete 3k bişey kalıyo zaten 2.yi alamıyosun ki

edit : para kaynağı filan diye düşünmeyin, para kazanmak için herşey düşünülmüş zaten devil, prem plus var ^^
he bunu eleştiri olarak söylemiyorum takımca alınmış bi kararsa ben hak veririm

playin yaptığıyla bu olayı kıyaslaman cok ilginç adamlar 2 hafta öncesinden duyuru yaptı böyle böyle bir event yapıcaz diye hatta ben bir an düşündüm keşke burdada öyle bir olay olsaydı hem sw daha bir anda dolardı diye düşünüyorum play 3üncüdkda 1k kapasite olmuştu...

Avatarlara 1 blue olursa iyi olur bence İtem Mall'dan alınan farkı olur. Ama önceden alanlarınkinide silmelisiniz. En iyisi yarın bi saat belirleyin o saatte açın serverı baştan. Bu akşam beta gibi olur.

epvpyede konu açılmış bencede sıfırlayın swyi tüm accler silinsin her şey kararlaştırılsın yarın sabah açılsın sw?

İnşallah yabancılar gelir servera bende onlara diyecem burda ingilizce konuşma yasak sadece türkçe diye :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri