• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Server Check Hakkında Açıklama ... -/- Tamamlanmadı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ya coder arkadaşım o 3 gün o adamın peti olucak 3 gün boyunca bizden seri kascak demektir özellikle bow charlar için bir petin değeri paha biçilmez:jil:

bana kalırsa peti kaldırma reverse kaldırma avatar bluesını 1e indirme gibi olaylarla uğraşarak kendinize iş çıkartıyorsunuz bu en başında düşünülmeliydi eğer madem peti kaldıracaktınız herkese başlangıçta 3 günlük pet verilecekti 1 tanede avatar şimdi böyle sorun çıkamyacaktı

Silinse; niye alanları sildiniz bari onlar kalsaydı dersiniz Silinmese;Bu ne biçim iş eşitsizlik oluyo silin dersiniz işiniz gücünüz yok mu olum sizin ? Benim gibi oyunu günlerce bekleyip her dakika forumu takip edenlerin ve oyun açılır açılmaz hücum edenlerin birazcık farkı olsun di mi onada karışmayı verin.

En iyisi ya karakterleri silin bastan baslayak yada hepsi dursun :(

bana kalırsa peti kaldırma reverse kaldırma avatar bluesını 1e indirme gibi olaylarla uğraşarak kendinize iş çıkartıyorsunuz bu en başında düşünülmeliydi eğer madem peti kaldıracaktınız herkese başlangıçta 3 günlük pet verilecekti 1 tanede avatar şimdi böyle sorun çıkamyacaktı
+1 Server İnş 12 ye Acılır 40 Kişi Bekliyoruz... TS De.

benim dediğim daha mantıklı yalansa yalan deyin :D

Silinse; niye alanları sildiniz bari onlar kalsaydı dersiniz Silinmese;Bu ne biçim iş eşitsizlik oluyo silin dersiniz işiniz gücünüz yok mu olum sizin ? Benim gibi oyunu günlerce bekleyip her dakika forumu takip edenlerin ve oyun açılır açılmaz hücum edenlerin birazcık farkı olsun di mi onada karışmayı verin.
şakamı yapıyon sende ayrı bir telden çalıyon bende oyundaydım ona bakarsan kasma hevesiyle ne avatar aldım ne pet ne bir şey ne olacak şimdi?

Bugün sadece forumda yapılan duyuruları görüp oyuna giren kisi sayısı 130 reklam yaparsak ve bugün gördüklerimizi anlatırsak serveri yarın yeniden açtığınızda 5-6 kat daha fazla oyuncuyla göreceğinizden eminim

Valla arkadaşlar bu sefer haklı gibi kimisi avatar aldı blue basmadı kimisi pet almadı kimisi avatara blue bastı kimisi revleri depoladı.. Şimdi böyle olursa biraz haksızlık gibi ama yinede siz bilirsiniz :)

ben dedim yapın beni gm yardımcısı bütün sorunları çözeyim diyede daha teklif gelmedi :D

Avatar haksızlık olabilir. Ama 3 günlük pet alan zaten 3 gün içinde biticek tek karı 44 silk oda clock'dan yırtıyor..

Aynen Bencede Başlangıçta Verilmesi Daha iyi Olurdu Şimdi Böyle bi Sorun Çıkmazdı Biraz Aceleye kaçtı ama Ya Hepsi kalmalı Yada Hepsi Gitmeli Bize Serveri Avatarlı Şekilde Tanıttı Blue Felan Yazmıyodu ama girdiğimizde 4 Blue Basılabilen Normal Avatar Değerindeydi Herşey Şimdi Alırsan haksızlık Olucak Yine Bence Hiç Ellememen Server İçin Daha iyi Olacaktır Bunu Başta Düşünülmeliydide Neyse SW Açılsında Ne Oluyorsa Olsun ya Yanınızdayızzz ... ;)

Ya sıkıntımız oyuncu sayısı değil , 80cap ch zaten muhteşem bir zevki var , 130 değil 1000 kişiyi görür bu server gerçekten güzel emek verilmiş fakat tek sorun şu an ki konu , itemler silinmemeli , sözde başlangıçta premium da veriliyordu , kisme bişey demedi fakat "alan aldı , alamadıysanız yapcak bişey yok" mantığı gerçekten yakışmaz , koskoca MaxiGame'in player sıkıntısı zaten olmayacaktır gerek biz gerek yönetim yeterli reklamı yapacaktır buna şüphe yok , tek sıkıntı bu silk item meselesi.

3 günlük pet + 1 avatar başlangıçta herkese verilecekti böylelikle sorun olmayacaktı siz 2 saat boyunca gösterdiniz alan aldı alamaya bir dahaki sefere tekrar denersin gibi bir şey oldu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri