• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Server Check Hakkında Açıklama ... -/- Tamamlanmadı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tam ortamı kurduk adam gibi oynuyoz sürekli check sonra adam kalmıyo sonra sw kapanıyo =bp klasikleri

Yahu şu serverı tek kısının ıstedgıne bırakmayın toplu karar alın check olacagı zamanda ılgılenen coder arkadas degıl yonetım karar alsında ne gerekıyorsa yapsın adam ne yapıyorsa kafasına gore oh iyi valla.

EYYY kuru kalabalık aha da oyunu indiriyorum SW açık mı

avatarda silinecekti 10 bin silk gelicekti diyordunuz chara girdiğimde avatarda duruyordu ayıptır sorması 4 saat server kapalıyken ne yaptınız? kendi aranızda uniquede kapışıp pvpmi yaptınız :D
Okadar kolay olsa keske. butun herkezden avatari silmek felan zor is. onunlan ugrasiyorlar char acilirken error veriyor. Onun icin ugrasiyorlar suan skypede baya bir bagirma cagirma var:)

sanırım karakter üstündeki avatarı filan silemezsin sanmıyorum böyle bişeyi bence bırakın böyle kimseye haksızlık falan olmaz bizde alamadık ama oyundan soğudum resmen :/

Okadar kolay olsa keske. butun herkezden avatari silmek felan zor is. onunlan ugrasiyorlar char acilirken error veriyor. Onun icin ugrasiyorlar suan skypede baya bir bagirma cagirma var:)

Tamamda server komple kapatılsın charlar silinsin her şey bittikten sonra açılsın ne böyle biz bekleyelim ha açılacak açılır diye nede sizi yoralım

Zor mu ? sanmıyorum 40 42 lv max 50 lv cok zor degil
eger gerçekten çalışma isteginiz olsaydı db deki çarları silerdiniz rateyi 1saatlik rate yükseltmesiyle olay çözülürdü.. fikir yürütün.

Evet sılınse adalet olur ama olay çıkar azıcık sılınmesınden herseyın fıxlenıp hazır oldugu zaman acılmasından yanayım.

Tamamda server komple kapatılsın charlar silinsin her şey bittikten sonra açılsın ne böyle biz bekleyelim ha açılacak açılır diye nede sizi yoralım
En kolay cözum zaten charlari silmek. charlari silmemek icin yapiyoruz bunlari. Simdi silersek buradan diyeceksiniz sildiniz.

En kolay cözum zaten charlari silmek. charlari silmemek icin yapiyoruz bunlari. Simdi silersek buradan diyeceksiniz sildiniz.

eğer böyle sorun olup her gün 5 6 saat kapalı olucaksa eminim çoğu kişi charların silinmesini ve serverın hazır olduğunda açılmasını isteyecek eğer aksini isteyen olursa banlayın üyeliğimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri