• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Server Check Hakkında Açıklama ... -/- Tamamlanmadı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sen git dostum bize ümit abi gelsin..

Şu saatten sonra ümit abinin dışında söylenen hiç bir söze inanmıyorum !
+1 Ümit Abi Yapamyorlarsa Charları Silin Abi 42 Level Yapmak Sorun Degil Abi Coder dan veya baskasından söz istemiyoruz abi ne dedikleri belli degil .
Ümit Abinin Sözünü Bekliyoruz. 5 saati gecti nerdeyse calısma birazdan denildi birde. olayın boyutu büyükse silin charları neden bu kadar abartıyorsunuz kac kisi bekliyoruz

görende sanıcak 80 lv oldular sun +10 set pre plus +7 devil dizdiler silmeyin charları diyonuz böyle her gün sorun çıkarak oynamayı kabul ediyorsanız gelip adamlara laf yapmayın bari + söylediğim sözün arkasındayım

bot çalışıyormu oyunda sınır vs varmı bot için

En Azından Bugune yetişmeyecek sabah 10-11 gibi açacağız diyin de beklemeyelim beklemek zor...

Beyler adamlar sonuçla kıçları üstünde oturup beklemiyolar.. ne zmndır bekliyoruz.. 1 gün bile sürse beklenebilir.. exp 10x diğerlerinden 5gün sonra başlasanız çok farkedicek sanki.. playerlık iyiyse sorun yoktur.. Adamlara fazla laf söylemeyin.. daha iyisini istiyosanız kendiniz yapın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri