• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SSe pax 4.4[DOWNLOAD]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SkyNight
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bir anlık heves arkadaşlarınki bende kurup deneyip sahibi olmalarını sağlıyorum eninde sonunda bıkacaklar :)

1.265 in editli sro_client.exe si vardı bir türlü bulamadım bulabilsem bug olmaz sanırım

dream kurmasını bilen kurar dosyalar sorunsuz demiş daha da hiç bi açıklık getirmedi konuya kendisine teşekkür ediyorum da yardımcı olursa iyi olucak bu %100 çalışıyor mu yani ?

dream kurmasını bilen kurar dosyalar sorunsuz demiş daha da hiç bi açıklık getirmedi konuya kendisine teşekkür ediyorum da yardımcı olursa iyi olucak bu %100 çalışıyor mu yani ?
ben çalıştırıyorum da itemler gözükmüyor işte bu sorun 3.7 de de vardı 3.9 da da

LOGİN SERVERİ AÇINCA
ATTEMPT TO RECONNECT TO GAMESERVER 1
diye yazıyor kırmızı yazıyle sürekli
bu nedemek oluyor ?

Oyunu kurdum herşey tamam loaderden açıyorum sro_client gelmiyor beyler bi yardım :(

Vsro varken yersız olmus
ama vsro kaldırmayan pc ler ıcın yapmısındır o ayrı
ayrıca hersey calısıo dıonda
Blue ve stat basılmıo
ıtem dusuo statlar hep aynı 2 tanesınde parantez var gerısı 0
Unıque Son vuran kesıo ( hala oylemı bılmıom :D )
Dıvısyonlar yok ( sadece buz ates lıght zehır ve stun var )
120 ol -500- 1000 lv ol mangyang kes gene ıtem falan dusuo :D
ılk unıkeyı atıon sonra bıdaha aynı unıque atınca ılk cıkanı kes ısım yazmıo
Zerk Gorevlerı yok Hatta hıcbı gorev yok
FW olayınıda bılmıom hıc duymadım varmı bellı deıl
daha bırcok eksık var ama aklımda deıl

Son düzenleme:
tebrikler nxc :) paylaşmayı düşünüyor musunuz herkes bunu bekliyor :)

Geri