• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SSe pax 4.4[DOWNLOAD]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SkyNight
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Npclerde Sorun var dw ye ısınlanmaya calıstım dc yedim account bozuldu sonra baska bi accountla denedim ama direk oyundan atıyor bide bisey fark ettim oyuna girdigimde charın elinde bow yok bow skillerini kullanıyor 20k felan vuruyor bowsuz :)

Npclerde Sorun var dw ye ısınlanmaya calıstım dc yedim account bozuldu sonra baska bi accountla denedim ama direk oyundan atıyor bide bisey fark ettim oyuna girdigimde charın elinde bow yok bow skillerini kullanıyor 20k felan vuruyor bowsuz :)

charın elinde bow var itemler gözükmüyor çözümünü paylaşıcam demiş dream bakalım bekliyoruz :D

ARKADASLAR MADEM BU KADAR CALISTIGINI IDDIA EDIORSUNUZ BI VIDEIOLU ANLATIMLA KANIT GOSTERIN DE HERKESIN KAFASI RAHAT OLSUN BU KADAR IDDIA ETTIGINIZE GORE CALISIOR DIYE BIR GOSTERINDE BIZDE GORELIM :pff::pff:

Kardes sen galiba kurmussun bu emulatoru Team wieverla banada kurabilir misin? Artk yani gercekten nasil kurluyor merak ettim ya biz cok salagiz yada gercekten sorun var .D

şu item bugunun çözümünü verecekmisiniz artık?

ARKADASLAR MADEM BU KADAR CALISTIGINI IDDIA EDIORSUNUZ BI VIDEIOLU ANLATIMLA KANIT GOSTERIN DE HERKESIN KAFASI RAHAT OLSUN BU KADAR IDDIA ETTIGINIZE GORE CALISIOR DIYE BIR GOSTERINDE BIZDE GORELIM :pff::pff:

Bi sayfa geri gel 9. sayfaya çalıştığını görürsün orda nxc arkadaşımız foto yollamış.

İstersen bende gidiyim Vsro kuruyim tanıtıyım SSE çalıso die .D

ARKADASLAR TEAMWİERDEN VEYA bana bı anlatsanız confıgne nelerle oynucaz ındırdıgım gırı duruyor hala dosyalar ındırıdgım gıbı acmaya calıstm sro_clıentte kalıyor nerelerı duzeltmemız lasım

arkadaşlar bu item bugu nasıl çözülüyor?... nxc yapmışsın bizimle de paylaşsan ii olur ..

Beyler player not found hatası alıorm sanrm uyelık yok anlamına gelıor bırıı yardım etsınnnnnn

Geri