• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SSe pax 4.4[DOWNLOAD]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SkyNight
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kardeş herşey tamm kurdum sw yi prograamlları açtım checke fln bastım sw ye nereden giricem

ya bicevap yazın *** progrLrı fln açtım herşey tmm oyuna nereden giricem ???????????????????????????????????**

Ücret ne kadar sanırım yazmadınız veya benim gözümden kaçtı.;)

Arkadaslar ben player not found hatası alıorm nolur yardımcı olunnnn

sourcelerini çalabilirsek bu vsrodan daha büyük bir devrim olur emulatorun sonu yok ama vsroda biryere kadar.

ya herşey tamam sadece item bugu çar soyuk görünüyor ama yaratığa vuryr

Ya Accounr Acıyorum veya sizin verdiğiniz accountları indiriyorum ama ıd pw yazıyom yanlıs diyo.

97096981.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Galiba oldu sanırsam :D TeamDan Yardım Edilir

arkadaşlar size büyük tavsiye uğraşmayın ne siz tek oynayabilirsiniz nede başkasıyla çok zor tek oynıcaksananız 2.0 2.6 kendinizi geliştirmek istiyosanız emulator konusunda srx sse.1.5 çok bug var bunda

Beyler videolu anlatımıda izledim servere 1 kere bağlandım fakat birdaha giremiyorum bu loading ekranında kalıyor hatada vermiyor hep böyle ;

Edit : Şuan da servere girerken Çince bir yazı çıkıyor :@
Not : pk2 editleri denemek için açıyorum bildiginiz bu tarz emu varsa Ö.M ile ulaşın bana arıyorum fakat eski konular olması nedeniyle tüm linkler krık :)

Son düzenleme:
İstersen bende gidiyim Vsro kuruyim tanıtıyım SSE çalıso die .D

Aslında Maxıgamede Paylasım Yapmayı Yardım Etmeyı Bu Tarz Kısıler Yuzunden Bıraktım.

Clıentte Chat Ekranındakı Yazılara Dıkkat Edersen Sse Oldugunu Anlarsın Cozumunu Arıyan Arkadaslarada Umut Vermek Gıbı Olmasın Yogunum Ama Fırsat Buldukca Ugrasıyorum. Eger Bıtırır Duzgun Bırsey Cıkartırsam Paylasırım Item Bugunu Cozsenız Bıle Emulator Is Yapmayacak Sekılde. Dedıgım Gıbı Bıtırır Guzel Bırsey Cıkarırsam Paylasırım Yoksa Bunun Gıbı Olcaksa Paylasmanın Bır Alemı Yok

Iyı Forumlar.

Geri