• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Stealhex Bot Genel - Hatalar Ve Çözümleri

öncelikle tskler güzel ve faydalı bir paylaşım olmuş bazı sorunlarıma çözüm buldum ama bir sorunum daha var çözemedim yardımcı olursanız sevinirim script leri yükledim ve run script dedigimde karşıma şu yazı çıkıyor. walkscript: too far away from walking route, walkscript stop ! bunun sebebi neden olabilir cvp yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

- Stealhex Botu aciyorum Please Execute the "silkroad.exe" şeklinde hata veriyor.
güncelleştirmeler olmustur bu yuzden exe dosyasini açamiyodur botun güncelleştirmelere uygun sürümünün cıkmasini bekliyecez, yada bot silkroad.exe dosyasini bulamiyor. programa sro_client.exe dosyasinin yerini tekrar gösterin hata düzelir. exe dosyasinin nasil gosterileceği ile ilgili bilgide resimli anlatimda mevcuttur.

bu hata cıkıyo ama hala çözemedim

Botta sorun

Ya bütün ayarları yapiorum bot saldırmıyor ama bot karakterin ismini statlarını gösterior saldırmıyor yardım ederseniz sevinirim

arkadaşlar ben tam oyuna giriyom lagatıyor sro cliet yanıtvermiyor diyor
ve kapanıyor
biri yardım etsin:d:D:D:DD:D:D:D:D:ko

Usta Botla giriyorum yapılması gerekeni yaptıktan sora başlatıyorum bot atack yapmıyor neden anlamadım gitti geçen versiyondada ole yaptı...

bndede your have a 64bit System.stealthlite dont need to work... böle bi hata weriuyo yardımcı olursanız sewinirim şimdiden saolun

kardeş 2.44 ü inndirdim bn çalışıyor fakt ayarları degişmiş gold curs item toplatamıyorum yardım edebilirmisin??

arkadaşlar start a basıyorum öalısmıyor bot toplamıyor felç oluor tık yok alert kısmında ''autoattack wrong anything ....'' fln yazılar cıkıyo bı yardımcı olun

böyle hata veriyor

ilkdefa bir bot kurucam daha ama böyle hata vermesinin sebebi nedir

f7dff18d.jpg

Geri