• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Stealhex Bot Genel - Hatalar Ve Çözümleri

bu bot 266 versiyonda çalışıyotmu
ben cant connect nu connector hatası alıyorum

Lutfen yardım edınnn

YA RESİM ATMAYI BULAMADIM NASIL YAPILDIGINI AMA BENDE CAN'T CONNECT TO nuCONNECTOR LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ SRPROXY LE BAGLANIYORUM

----------

TAMAM HALLETTIM SORUNU COK TESEKURLER BASKALARINA YARDIMCI OLUN BENI BIRAKIN :d

Acil yardım

Arkadas ben butun ayarları resım dekı gıbı yapıyorum kasma yerıne gıdıyorum set yapıyorum savelıyorum start bot dıyorum char hıc kıpırdamıyor saga sola bakıp duruyor :d acıl dönermısın pc basında beklıyorum

Kardes birde boyna 10 dk surmeden send error hatası verıyoır ya o ne ıss acil cvp beklıyorum lutfenn

Son düzenleme:
Arkadas ben butun ayarları resım dekı gıbı yapıyorum kasma yerıne gıdıyorum set yapıyorum savelıyorum start bot dıyorum char hıc kıpırdamıyor saga sola bakıp duruyor :d acıl dönermısın pc basında beklıyorum

Kardes birde boyna 10 dk surmeden send error hatası verıyoır ya o ne ıss acil cvp beklıyorum lutfenn

Hataları bazen karıştırabiliryorum. Resim koyarsan şu resim ile ilgili yardımcı olmaya calısırım

arkadaşlar agbotu indirin onun içindeki nuconnector 9.22'yi seçip girin oluyor stealhex'in kendi nuconnectoru çalışmıyor saçma geldi ama ben şans eseri böyle girdim oyuna agbotun içindeki nuconnector 9.22'yi deneyin girecektir

s.a beyler öncelikle yardım konusus açtığınız için tşekkürler ama sitenizden indirdiğim botta avira antivirüs tam 12 virüs yada tehlikeli program saptadı :SSS bu konuyu bölüm görevlisi çıklayabilirmi lütfen forumu çok kullanmaıo gibi görünebilirim ama bi işim olursa burayı kullanmayı tercih ediyorum çar arıyan arkadaşalara burayı tavsiye ediyorum. mutlaka bu virüslerin bu siteyle alaksı yoktur ama ne iş?tarama yapılarak siteye konuldukalrını tahmin ediyordum

Son düzenleme:
s.a beyler öncelikle yardım konusus açtığınız için tşekkürler ama sitenizden indirdiğim botta avira antivirüs tam 12 virüs yada tehlikeli program saptadı :SSS bu konuyu bölüm görevlisi çıklayabilirmi lütfen forumu çok kullanmaıo gibi görünebilirim ama bi işim olursa burayı kullanmayı tercih ediyorum çar arıyan arkadaşalara burayı tavsiye ediyorum. mutlaka bu virüslerin bu siteyle alaksı yoktur ama ne iş?tarama yapılarak siteye konuldukalrını tahmin ediyordum

Nedeni bu bir hile programı olduğu için hack üzerine kurulmuş yani oyundaki bi takım dosyaların görevini iptal edip devreye giriyo. Buda virüs oalrak gözüküyo.

selam
Stealthex Botu açıyorum "Error login stealthex server user not found" hatası veriyor

üyeyim ve üyeliğim aktif siteye girip login oluyorum neden sizce böle bir sorun yaşamaktayım?

yeniden uye oldum aktif ettim ama sorun gene aynı ne yapmam lazım

Son düzenleme:
Stealthex Botu açıyorum "Error login stealthex server user not found" hatası veriyor. üyeliğimi de aktif ettim neden böyle diyor stealthex.org a giriyorum üyeliğimi deniyorum bu hatayı alıyorum. yardım lütfen

Stealthex Botu açıyorum "Error login stealthex server user not found" hatası veriyor. üyeliğimi de aktif ettim neden böyle diyor stealthex.org a giriyorum üyeliğimi deniyorum bu hatayı alıyorum. yardım lütfen

Konuma yeni linkleri koydum indirip yeniden deneyin.

- Stealhex Botu açıyorum masa üstüne geri atıyor.
arkadaslar bu herkezde olan bişey oldugu için çözümünü yeni buldum bunu diger hatalardan ayayirdim bu yuzden ayri konu actim bu hatanin cozumu ekran karti değil bu hatanin çözümü aşagidadir
smiley.gif

Kardes Ayarlarını Yapaımyorum bi yardım edermisn :)

Geri