• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Stealhex Bot Genel - Hatalar Ve Çözümleri

- Stealhex Botu açıyorum masa üstüne geri atıyor.
arkadaslar bu herkezde olan bişey oldugu için çözümünü yeni buldum bunu diger hatalardan ayayirdim bu yuzden ayri konu actim bu hatanin cozumu ekran karti değil bu hatanin çözümü aşagidadir
smiley.gif

Kardes Ayarlarını Yapaımyorum bi yardım edermisn :)

https://www.maxigamerz.com/f25/stealhex-bot-ayarlar-resimli-anlatim-414/

veya

https://www.maxigamerz.com/f25/ayrintili-stealthex-bot-ayarlari-37562/

Konulara bak yardımcı olur.

ya arkadaşlar bu wizard çar için cleric i takıp buff basmıor :D

Bot calısıyo ama eu carlarda skil sorunu var galiba skil basmıyo yardım lüfen

sürekli dc yiyor bu nasıl düzeltirim srproxy kullanıyorum sürekli dc yiyor

client açılmadan önce sağ altta çıkan SilkroadGuard kısım doluyor ondan sonra client açılmıyor sebebi varmıdır

Ya bütün ayarları yapiorum bot saldırmıyor ama bot karakterin ismini statlarını gösterior saldırmıyor yardım ederseniz sevinirim

kardes bendede aynısı olmusdu cıkdım girdim oLdu waLLa

----------

admın kardes bi sorunum oluck yha bu bot bu buff skill yapmıormu bi acıklarmısınız bide biraz yavas

aRKADAŞLAR STEALTHEX BOTLA GIRIYORUM OYUNA SORUN OLMADAN FAKAT BOTU NERDE KASICAGNI HANGI SKILLERI KULLANICAGINI BELIRLICEGMIZ PENCEREYI GOREMIORM SADECE USTTE HP MP YER MOB GOSTEREN BI KISIM GOZUKUYOR

Botta forum kullanıcı adı ve şifreyi yazıyorum kabul etmiyor. Türkçe karakter kullanmıyorum.

Bu bot kullanıcı adı ve şifreyi kabul eden varsa benimlede paylaşır mısınız?

Son düzenleme:
Skiller gözükmüyor.unknown olarak bir şeyler var.nerde hata yamış olabilirim.Ayrıca eskiden silkroadı-ın unpack yapılmış clintını kullanıyordu.Şimdi orjinal clientimi kullanıyor?

arkadaşlar bu stealthex e üye oldum fakat yinede açmaya çalışırken user not found diyor . nedeni nedir baya bi araştırdım fakat bulamadım

bu bot çalışıyormu bea :D ban yemeyek sonra bak.... zZz

Lütfen Yardım Edin

Kardeşim İyi Günler Ben Stealhexi Yeni İndirdim Ve Start Diyorum "Cant Connect To Nuconnector" Hatası Veriyor Yardım Edermisiniz Lütfen Allah Rızası İçin

Hocam bişey sorucam ben bunu pvp serverda kullanıcam ama failed connect c8 hatası alıyorum team viewer ile bi yardımcı olabilirmisin?

Ya arkadaşlar bende skiller gözükmüyo tablo bomboş nasıl getirebilirim skilleri bi yardım edin kalan herşey düzgün çalışıyo...

11x11progress.gif
arkadaşlar çok acil stealthex sitesine bir türlü üye olamıyorum hangi msn adresi ile girdimse üyelik için admin banned diyor acil yardım ltf
11x11progress.gif

Kardeşim İyi Günler Ben Stealhexi Yeni İndirdim Ve Start Diyorum "Cant Connect To Nuconnector" Hatası Veriyor Yardım Edermisiniz Lütfen Allah Rızası İçin

Çok sorulan bir soru.Aynı sorun bende de var hatanın çözümünü bulduğunu söyleyen bir kaç kişi var onlarda nasıl olduğunu paylaşmamış.Paylaşında biz de yapalım ama değil mi:)

----------

Sorunun cevabu çok basitmiş.Stealthex.exe'yi açtığımız yerde oto nuConnector alanı var.Oradaki nuConnector.exe yerine başka bir şey seçmemiz gerekiyor.Ben nuConnector15.exe seçtim ve şu an oyundayım.

Geri