• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Stealhex Bot Genel - Hatalar Ve Çözümleri

Arkadaşlar ben bu botu indirdiğimde ESET birüs olarak algılıyor ve anında siliyor bu botun içinde ne var güvenebilir miyim?

Bota güvenebilirsiniz kesinlikle silkroadmax yönetimi virüslü dosyaların sitemizde paylaşımını yapmaz. Botu indirirken eseti geçici olarak devre dışı bırak özelliğini kullanın. :'(

Bir SS Koyarsan yardımcı olmaya çalışırım.. :'(

Bot unpack için en son versiyon kaçtır ?
birisi buraya koyabilirmi ?

Birde ben Stealthlite deki ayarları yapıyorum starta basıyorum sonra kendim launcherden giriyorum böylemi olması gerekiyor ?
Proxy açık olarak..

----------

Ayarları yapıyorum oyuna launcherden giriyorum ama skiller gözükmüyorrrr
Yardım lütfennn

Son düzenleme:
Arkadaşım kolay gelsin ben proxyi acıyorum start dıyorum sonra botu acıyorum clıentı buluyrum usernameyi sifreyi yazıyorum auto start nuconnectoru ısaretini kaldırıyorum start dıyorum sonrada şu hatayı alıyorum

Uploaded with ImageShack.us

Arkadaşım kolay gelsin ben proxyi acıyorum start dıyorum sonra botu acıyorum clıentı buluyrum usernameyi sifreyi yazıyorum auto start nuconnectoru ısaretini kaldırıyorum start dıyorum sonrada şu hatayı alıyorum

Uploaded with ImageShack.us

Sro bot olduğunu algılıyo sanıırm. Pek bi bilgim yok bu konuda ama errsenderı sil ve dene sro klosoru içinden

ben botu açıyorum starta basıyorum nuconnector açılıyo sonra biraz bekliyo kapanıo açılmıo bidahada eskiden ne güzel çalışıyodu şmdi durduk yere bozuldu nasıl düzeltebilrm ??

Merhabalar , stealthlite ile birden fazla nasıl char açabilirim ? Yardımcı olabilir misiniz ?

merhaba ben botu kuruyorum ayarlarını yapıyorum start a basıyorum çar kılını bile kıpırdatmıyor bir türlü çalışmıyor anlamadım yardım ederseniz sevinirim

Geri