• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Tool] SRoMax Best Buffer

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AKuT13

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2009
Puanı
61
12077223cd3.gif
SRoMaX Best Buffer

3583qtw.png

Özellikler :

• Europe Buffer
  • Chinese Buffer
  • Party Buffer
  • Scroll Kullanma
  • Bütün ayarları otomatik olarak kaydetme & yükleme
  • Laga karşı , ayarlanabilir slot tekrar sayısı
  • Buff basmadan önce/sonra botu durdurma/başlatma
  • Buff basmadan önce seçilen ses dosyasını oynatma
  • Buff basmadan önce Client'ı öne getirip daha sonra eski pencereye geçme
  • Bütün kontrollerin üzerinde yardım tooltipleri.

Kullanımı :

• Oyundayken istediğiniz bir anda programı başlatın
  • İstediğiniz sekmedeki ayarları yapın. (Europe Buffer,Chinese Buffer,Party Buffer,Scroll Kullan)
  • Kullanmayacağınız buffları YOK olarak ayarlayın
    auh7bn.png
  • Süreleri doğru ayarladığınızdan emin olun. ( 1000ms = 1sn )
  • Aşağıdan Çalışma Modunu seçin
    334iwwi.png
  • Ayarlar sekmesinden istediğiniz ek özellikleri ayarlayın
  • Başlat butonuna basın.
* Programı acil kapatma tuşu Shift+B dir. Olağan bir durumda kullanabilirsiniz.

Programdan Görüntüler :

* Programın yapılmasını isteyen ve Test eden aliosman kardeşime çok Teşekkürler ! :beer

Son düzenleme:
O.o süper program eline saglık.

Afk olmak isteyen warriorlar icin özellikle güzel :D

Program İçin tekrar teşekkür ederim ,
Party de 2 kişi olunca sorun yok hatasız basıyor buffları ama 3 kişi olunca 2. kişiye buf basmadan 3. kişiye bufflıyor ve onda kalıyor diğerlerini seçemiyor.

teşekkürler Yanlış Kişiye Yanlıs Buff atıyor oysa bekleme suresını 2 snye fln yaptım..

not: su avrupa buffunda clerıc seçtirtiyorum sadece 3 buffmu basabilicez?

öyle değil zaten düzellttim yazımı ptdeki mesela 2. den 4. ya fln zıplıyor sonra kalıyo öyle

evet bişi daha sorucam avrupa bolumunde..

cleric rod'u taktı diyelim 2.silah yada 1. silahda orda sadece 3 tane buff basma var.. max 3 tane buffmu mu baslıyor...

evet bişi daha sorucam avrupa bolumunde..

cleric rod'u taktı diyelim 2.silah yada 1. silahda orda sadece 3 tane buff basma var.. max 3 tane buffmu mu baslıyor...

Buff silahınla 3 tane buff basman yeterli sanıyorum.
Saldırı silahındada 3 tane buff bastırabilirsin.

Moving March - Noise - Crossbow Exreme

wizard clericğimde

clericle bless spell-- recovery division-- healıng orbit--holy world fln basıcak ondan 4 buff oluyo wizardlada magic blound 5 oluyo :S

Güzel program Bazı botlar Eu silah degiştirip buff basmıyor bu sayede'de sorunu halledicez eline saglik..

orbit basmıyo cleric onu naıl yapacahım

bende orbit falan basmıyo bende wiz cleric nasıl yapcahımı gösterirsiniz sevinirim

emeğine saglık ellerin dert görmesın ama ben mı calsıtıramadım progrmamı ahtalı anlamdım progrma calişiyor diyor ama sadece clienti öne getiriyro party buffer modunda ne parti elemanlarını seciyor ne de buff basıyor bir bakarsanız cok sevinirim cok laızm bana böle bir program saygıalrımla......

Geri