• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

VB.NET Sorular - Kod istekleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cottonmouth
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Saol Valla Hakkını Nasıl ödücem bilmiyom programları sen yapıyon resmen :D

----------

saol Oldu :D

----------

Temalaı Bulamadım :D Nerden oldunu

Ne demek :D Teşekkür etmeye devam et yeter :D Download gibilerinden bişey var yukarlarda ordan indir kur

bUNDA bUTTON sÜREKLİ kAYIYO BN 2 CM YANA KAYSIN MSLA SÜREKLİ DEİL :D

----------

eVET TErimler sözcüğündeki gibi

----------

Bide Tema Koymayı nette Bulamadım arkadaş pingumut bişiler yapmış ama oda az var çeşit yok tema nerden bulabilirim bide nasl yapıldı vb 6 da biton var vb.nette yok :F
skinsoft a gir orda vardı galiba temalar

Neyi İndircemi Bilmiyom büton şey var

----------

Database Kurucam olay günlüğü dosyası dolu diyor ne demek kuramıyom database

----------

access db nasıl oluyor bi link felan varmı bilgilendiröe amacı ile video felan onada bakam olay günlüğünü hallettim :d

----------

Nette Adam Akıllı Anlatan Bulamadım acces kullanıp silme arama kaydetme bulamadım yardım pls :D

Yeni Bi konu actım bak oraya

----------

Skinsoft/download' dan temaları ındırıyoz kuruyoz sonra videolu anlatıma bakın bu kadar :)

Nette Adam Akıllı Anlatan Bulamadım acces kullanıp silme arama kaydetme bulamadım yardım pls :D

Baktım ama access le bağladık diyelim arama felan nasıl olucak yapamadım yani demmek istedim senin kodlarını kullansam bile olmuyor o eksik bu eksik diyor adam akkıllı baştan anlatan nasıl yapılcanı bir video felan bulamadım bilen varsa pm yada linkini paylaşırsa süper olur hem başkalarınada yardımcı olur şimdiden thx :D

----------

Yardım pls :D

Yok Onun Kodlarını Komple Aldım Ama Kayıt diyom Sözlük Bulunamadı Felana ama bn başkasının kodları yerine Kendi Kodlarımı Kullanmak İstiyorum adam akkıllı baştan anlatan nasıl yapılcanı bir video felan bulamadım bilen varsa pm yada linkini paylaşırsa süper olur hem başkalarınada yardımcı olur şimdiden thx :D

Yw Hallettim onu Çalışıyor bnm isteğim bşka sana teşşekürler :D Genede maderatöe ilgilenecekmiş bkliyorum onu kappiş
adam akkıllı baştan anlatan nasıl yapılcanı bir video felan bulamadım bilen varsa pm yada linkini paylaşırsa süper olur hem başkalarınada yardımcı olur şimdiden thx :D

:D Amacım Senin Kodlarını Çalmak Olmasın Diye Öğrenmek İstiyorum Yoksa Senin Yaptığın Dandik Diye Deil :D

adam akkıllı baştan anlatan nasıl yapılcanı bir video felan bulamadım bilen varsa pm yada linkini paylaşırsa süper olur hem başkalarınada yardımcı olur şimdiden thx :D

----------

Orda Kimse Varmı Program İçin iconları nerden buluyonuz tuşlar için felan

----------

33408945.png

----------

Yardım Pls

----------

Buttonlar Felan Hazır ama o şekli Naıl vercem

:) arkadasım bu tema ile alakalı :) bi ögretemedım su işi sana o kadar video koyduk

Geri