• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

VB.NET Sorular - Kod istekleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cottonmouth
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yanlış. Tema değil picturebox onlar. Form borderstyle'ı none yap properties dan sonra oraya picturebox koy resmini x yap . tıklayıncada

application.exit()

Bn Onu Yapıyom Bnde öle yaptım ama hani entepeden tutarsın ya sürüklemek için bnmkinde tutup sürüklenmiyor dene bk istersen bi bn Me.Close()
yaptım :D ama seninki gibi olmadı

Bn Onu Yapıyom Bnde öle yaptım ama hani entepeden tutarsın ya sürüklemek için bnmkinde tutup sürüklenmiyor Elinde Kod Varmı Bunla İlgili

bir panel koy üst kısma. sonra

Dim tasıma as boolean = false
dim Mousex, mousey as integer

Private Sub PanelControl1_MouseDown(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.Windows.Forms.MouseEventArgs) Handles PanelControl1.MouseDown

tasıma = True
mousex = System.Windows.Forms.Cursor.Position.X - Me.Left
mousey = System.Windows.Forms.Cursor.Position.Y - Me.Top
Me.Opacity = 95 / 100
End Sub

Private Sub PanelControl1_MouseMove(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.Windows.Forms.MouseEventArgs) Handles PanelControl1.MouseMove
If tasıma Then

Me.Top = System.Windows.Forms.Cursor.Position.Y - mousey
Me.Left = System.Windows.Forms.Cursor.Position.X - mousex
End If
End Sub

Private Sub PanelControl1_MouseUp(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.Windows.Forms.MouseEventArgs) Handles PanelControl1.MouseUp
tasıma = False
Me.Opacity = 100 / 100
End Sub

Tm Saol Bkıyom Şimdi İşim vARDI bUGUN gİREMEDİM Saol

----------

Saol Çalıştı Bi Sorum Daha Olucaktı Millet Ordan Tutulup Sürüklendini Anlasın Diye Seninki gibi Altına Bir çİZGİ kOYMAK gEREK O Nasıl Olucak

Saol :D

----------

jojomax31.jpg

Olmuşmu :D

ya arkdaşlar ben bir programımı vb.net e geçirdim program f5 yapınca gayet güzel çalısıyor ancak programı bir kayıt edemedim nasıl yapıcam:D o kadar kod bosamı gidicek

----------

Neyse kendim buldum gende sağolun

en iyisi vb net iso indirmek direk indir yan çıkar hemen hepsi yüklü yarım saat indirmesini beklemiyon direk yüklüyo hepsi var içinde linkini bulunca atarım :D

Geri