• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

VB.NET Sorular - Kod istekleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cottonmouth
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bir Sorum olcak tı vb ile aptımız programı çalış tırdıktan sonra tam ekran olarak açılması için ne yapmam gerekiyor :D pls

----------

Buldum saolun :D

İyi akşamlar..

sendkeys olayını biliyorum. seçili programa tuş yolluyor ama ben örneğin text1.text e Belgelerim yazdım ve başka programa tıklasam bile ben ( atıyorum "s" tuşunu) belgelerime göndermek istiyorum. yani tıkladığım başka programa tuş gitmesin , hep belgelerime gitsin. nasıl yapabilirim ? (vb6/ vb.net te olur ama vb6 olursa sevinirim :) )

--
Bi nevi projeyi programa bağlama.

Son düzenleme:
İyi akşamlar..

sendkeys olayını biliyorum. seçili programa tuş yolluyor ama ben örneğin text1.text e Belgelerim yazdım ve başka programa tıklasam bile ben ( atıyorum "s" tuşunu) belgelerime göndermek istiyorum. yani tıkladığım başka programa tuş gitmesin , hep belgelerime gitsin. nasıl yapabilirim ? (vb6/ vb.net te olur ama vb6 olursa sevinirim :) )

--
Bi nevi projeyi programa bağlama.
Öyle olmaz arkadasım. Timer'E AppActivate(TextBox1.Text) yaz textbox1 dekı pencereyi öne çeker sonra tus kodunu yazarsın gönderır istedigin tusu
Vb.net için

Son düzenleme:

Öyle olmaz arkadasım. Timer'E AppActivate(TextBox1.Text) yaz textbox1 dekı pencereye gönderır istedigin tusu
Vb.net için
bal gibi olur yapmasını biliyorsan.
appactivate pencereye göndermez texte yazılan pencereyi öne çeker
aynı kod vb6 içinde olur AppActivate Text1.Text

Yardımlarınız için teşekkür ederim ama başka belgeyi açtığımda (not defterine tuş yolladığımda) hep not defteri en üste geliyor ve başka belgeleri açamıyorum. hep üste not defterini çıkarmayarak not defterine tuş yollamayı nasıl yapabilirim ? başka yolu varmıdır ? (örn; koxp systemlerindeki gibi) Şimdiden teşekkür ederim. :)

Visual Basic 6 da Kullanıcı Girişi + Kullanıcı Kaydı Lütfen .'!!!!!

Benden de sıkılmışsınızdır ama birşey soracağım :D mouse ile tıkladığım yazıyı texte aktarma veya görev yöneticisi/uygulamalar kısmındaki program adlarını texte aktarma veya kopyalama şansım varmı ?

Bana ftp upload ile ilgili bilgi lazım arkadaşlar.kodu bilen özelden yollarsa sevinirim

VB.net de bir ödevi var.Umarım yardımcı olursunuz.
Bir sınıftaki "n" tane öğrencinin "adı,soyadı,notu"girilerek sınıfın not ortalaması hesaplanıp "Listbox"a yazılacak.Şimdiden teşekkürler.

Geri