• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Maxigame Database V1 Hazır! (ALTERNATİF EKLENDİ)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tebrikler KaRa buna çok yoğunlaşmadım diyorsun ama yinede çok güzel olmuş V2 nasıl olcak acaba :)

Yok V2 paylaşacak olsam V1 client için 6-7 saat beklemezdim :D Alternatif koyacam birazdan.

Bir an heyecanlandım amma olsun , o heyecanı hissetmekte güzel
1 haftayı nasıl bekleyeceğim bilmiyorum ustam, amma olsun senin canın sağolsun.
Teşekkürünüde verdim ;)

Bunu 100 ve 120 yapmak istiyorum, 2 server şeklinde, neyi değiştirmem lazım ?
birde client upload ediliyormu ustam ? Rapidden çekemiyoruz ha bire 0 a düşüyor bağlantı, rapid bozulmuş iyice :(

Bende download etmeye çalışıyorum alldebrid'dede hata var rapidden dosya indirmiyor. Sunucudan indirip hemen upload edicektim ama henüz başlayamadım.

kara mediapk uplate edermisn

play sroyu indirdimde baska yerden

----------

seymen a m.o gel lınk atacagım tek medıa yı paylas

Playsro'dada sorun çıkartır. Ben 1.5 ay kadar uğraştım bu db üzerinde bir sürü dosya ekledim Data.pk2'ye.

Gece uplaoda koydum %95'de chrome kilitlenmiş katil olacam ben yakında.

Geri