• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Maxigame Database V1 Hazır! (ALTERNATİF EKLENDİ)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
KaRa ECSO için db yaptığında VSRO ve BLACKROGUE içnde db yapıcam demiştin. :D

BlackRogue içinde db yapıcanmı :D

Bende problem yok ? Client aynı atması imkansız. İlk açarken atıyor sadece.

Evet seymen dediğin gbi ama item malldan bişey alınca atıyor sonra oyuna girince düzeliyor bunu fixleyebilir msn? ne alırsak önce bi atıyor :) sonra sıkıntı olmuyor

Bende öyle problemler yok. Arada sırada oyundan attığı oluyo item alırken ama nadiren yapıyor buda playsro client yüzünden çözümünü bulamadım.

Db gercekten cok ıyı suan deneme fırsatı buldum kurup denıyorum paylasım ıcın tesekkurler bıkac sorun var ama ıtem malldan bısy alınca atıyo roc dres fln aldım once atyo sonra duzelıyo farklı bı clıent kullanmak lazım play sro clıentınde sorun var bence ıtem ıd lerınede bı bakcam brazdan.

Normal playsro'da öyle :) Çözemedim item mall sistemini zaten fellowları ekliyorum hiçbirşey alınmıyor. Ondan farklı npc eklemek zorunda kaldım.

Db gercekten cok ıyı suan deneme fırsatı buldum kurup denıyorum paylasım ıcın tesekkurler bıkac sorun var ama ıtem malldan bısy alınca atıyo roc dres fln aldım once atyo sonra duzelıyo farklı bı clıent kullanmak lazım play sro clıentınde sorun var bence ıtem ıd lerınede bı bakcam brazdan.

Bende aynı sorunları yaşıyorum., bakalım başka neler çıkacak.

db de kapalı olan dw roc filen açtım ışınlanmıyor açtığım yerlere yardım

db de kapalı olan dw roc filen açtım ışınlanmıyor açtığım yerlere yardım
Dediğinden birşey anlamadım Map'lerde sadece Jangan açık SRO_VT_SHARD'dan RefRegionAssocServer miydi neydi oraya girip açacaksın mapleri.

mediayı uplayabilir misin
Önemli Olan Data ile media :)) fakat dosyaalarda sorn var galıba 1. lınk ındırdm bu sorunu verdi 2. alternatif denedim aynı hatayı alıorm fakat baska wınrarlara bakıorm kendı wınrarımdamı sorn var baska dosyaları acıor neyı denedıysem

Geri