• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Maxigame Database V1 Hazır! (ALTERNATİF EKLENDİ)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
at deıl ustundekı adam kaybolması gerekıo denedınmı ? :D
bı bak eger olursa bende yapıcam SW yok suan olsa denerdım :D

Denerim bir ara şuanda deneyemem. Ama üzerindeki adamı sileceksen farklı bsr yapıp öyle silmek lazım. Yani o zaman normal mobun görüntüsüde gider.

eet oyle yapıcam zate o ısı cozdum not defterıyle acıp yapıom :D
sadece denemelık atım bunu :D

olay cok basıt
mesela bu knıght BSR ac orda BMT yı gosterır onun adındakı event_winter_knight diyelim ordakı WİNTER yazısını WİNTAR yap yanı 1 harfını degıstırkı karakter kayması olmasın
sonra BMT dosyasının ısmındede aynı ıslemı yap dosyanın adındakı yazıyı aynı sekıl degıstır
sonra BMT yıde not defterıyle ac orda DJJ gosterır ordada aynı harf ıslemını yap
DJJ nınde ısmını degıs o ısmı yap sonra olur :D bılmem anlatabıldımmı veya anladınmı :D
ve ek olarak BSR ısmını ıstedıgını yap ımport et sonra Charracterdata_???? dekı bsr yıde yaptıgın ısımdekı bsr yap olar :D
ama yapmayın adamı sılınce char bu sekılde gorunuomus gızlemekde fayda var :D
FOTO :D
http://c1208.hizliresim.com/10/c/brfj1.jpg

Son düzenleme:
Adamın dibisin KaRa. Sırf yorum yazmak için foruma üye oldum :D Biz birkaç kişiyle beraber server kurmayı düşünüyoruz (Server İsmini şimdi söylemiyorum alıntı yapılmaması için.) ve database'ni çok beğendik. Düşüncemiz 120 Cap bir server. 2-3 hafta sonra sunucu alacaz artık V2'yi bekliyoruz. Seni de kabromuzun baş köşesinde görmek isteriz. Düşünüyorsan bana özel mesaj atabilirsin. Ayrıntıları kouşabiliriz. Eline Sağlık ;)

mediadan characterdata_4500.txt yi çıkarıp uplayabilir misiniz beyler petleri eklıcem

Adamın dibisin KaRa. Sırf yorum yazmak için foruma üye oldum :D Biz birkaç kişiyle beraber server kurmayı düşünüyoruz (Server İsmini şimdi söylemiyorum alıntı yapılmaması için.) ve database'ni çok beğendik. Düşüncemiz 120 Cap bir server. 2-3 hafta sonra sunucu alacaz artık V2'yi bekliyoruz. Seni de kabromuzun baş köşesinde görmek isteriz. Düşünüyorsan bana özel mesaj atabilirsin. Ayrıntıları kouşabiliriz. Eline Sağlık ;)
Onun menejeri benım kardeşim ona değil bana sorcaksın :D
# KaRa bu aralar meşgul olduğundan dolayı teklifinizi kibarca redetti teklifiniz için teşekkürler :D

Onun menejeri benım kardeşim ona değil bana sorcaksın :D
# KaRa bu aralar meşgul olduğundan dolayı teklifinizi kibarca redetti teklifiniz için teşekkürler :D

Peki menejer kardeşim :D Aynı cevabı KaRa'dan da duymak isterdim. Menejeri olduğuna göre bilirsin V2 ne zamana yayınlanır?

Son düzenleme:
Peki menejer kardeşim :D Aynı cevabı KaRa'dan da duymak isterdim. Menejeri olduğuna göre bilirsin V2 ne zamana yayınlanır?
V2 ye benim onayımla yapılmaya başlıcak ayıptır söylemesi :D Daha KaRa bey şuan işleri oldugunda dolayı daha başlamadı yakında başlar ve 1-2 haftadada bitirir :D

Hop beyler itemdata_45000 ve characterdata 45000'ü extract edip uploadlar mısınız?

internet yavaş da

Bir öneride bulunmak istiyorum , madem bu maxigame database itemlere maxigame logosu koyabilirsin yani şu anda BP'deki gibi.Tam maxigame'ye ait olmuş olur.

Geri