• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Maxigame Database V1 Hazır! (ALTERNATİF EKLENDİ)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
npc d ki 9d sunları kaldırdım 100 cap kuranlara verebilirim.

npcde sun gitti ama itemi alınca dc veriyo .s ppacgace item le scraptan sildim rare leri başka yer dahamı var acaba

Sen sunları npc'den kaldırmak istiyordun ve tutupta scrap ve packageitemdenmi sildin? :D

Hayır sade rare ve c yi a yaptım

PACKAGE_ITEM_EU_DAGGER_09_A ITEM_EU_DAGGER_09_C_RARE 7

PACKAGE_ITEM_EU_DAGGER_09_A ITEM_EU_DAGGER_09_A 7

Böle yaptım dbyede yaptım aynısını

kaldırmıcam düz item yapcam

Son düzenleme:
Ha o zaman RefPackageItem RefPricePolicyofItem RefScrapOfPackageItem ve RefShopGoods'un hepsini değiştirmen gerekiyor.

Kara data fixi indirip içine attım ong habitata gidip denedim gene dc veriyor buga girdi char

----------

Birde Arkadaşlar 9dg Sunları Npcden Silmeyi Bilen biri mesaj olarak nasıl yapıcagımı anlatabilir mi? teşekkür vericem

Download Server Ve GameServer Açılmıyor.s Nasıl Çözücez Bu Sorunu?

Kara data fixi indirip içine attım ong habitata gidip denedim gene dc veriyor buga girdi char

----------

Birde Arkadaşlar 9dg Sunları Npcden Silmeyi Bilen biri mesaj olarak nasıl yapıcagımı anlatabilir mi? teşekkür vericem

ongta attı kara yardım et lütfen

Ben bu dosyaları import ettiğimde atma sorunu geçti.

aynısını yaptık ama hala atıyor :( thiefde degilde ongta

onlar düzeldide şimdide moba vurunca atıyo oyundan :(

----------

yeni açılanları atmıyo bugda kaldılar galiba nasıl çıkarım bugları

Dediğin hata bende mevcut değil. Onglarda vb problem vardı fix'i verdim.

KaRa V2 paylaşılınca yabancı forumlarda paylaşacam iznin varsa. Hep biz onlardan alıntı yapıyoruz birazda onlar bizden alıntı yapsın, isterse Türkler'inde yapabilecekleri şeyleri görsünler. :'( Eline sağlık...

Son düzenleme:
Geri