• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Maxigame Database V1 Hazır! (ALTERNATİF EKLENDİ)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hiç boş durmuyon sürekli bi uğraş bi çaba ama değiyor yaptığın her database güzel başarılarının devamını dilerim kolay gelsin :)

Sağolun arkadaşlar.

V2 Gelişmeleri :
Thief Suit giyince oyundan atma sorunu düzeltildi.
Yeni devil stoneleri eklendi.
Yeni 5 adet unique eklendi.
NPC'ye goldla alınan 3 adet dress eklendi bu dresslere 1 adet blue basabiliyorsunuz.
Fellow Petlerin hızları arttırıldı.
Başlangıçta verilen itemler güncellendi.
Başlangıç peti olarak 7 günlük grab pet eklendi. Bu grab pet uzatılmıyor.
Başlangıç için Devil Start Item(M) Male Female eklendi.(Maxigame'in M'si:) )
Bu Devil Start Item (M) %10 hp mp veriyor ve uzatılmıyor.
Devil Grade (M) eklendi. Bu devil ise %30 hp mp veriyor fakat sadece yeni uniquelerden %1 ihtimalle düşüyor.Aynı zamanda silklede satılıyor.

Onglarda bug war
habıtat gırıste atıyor ve scruuta ftw dosyası eklenmiyor

Sağolun arkadaşlar.

V2 Gelişmeleri :
Thief Suit giyince oyundan atma sorunu düzeltildi.
Yeni devil stoneleri eklendi.
Yeni 5 adet unique eklendi.
NPC'ye goldla alınan 3 adet dress eklendi bu dresslere 1 adet blue basabiliyorsunuz.
Fellow Petlerin hızları arttırıldı.
Başlangıçta verilen itemler güncellendi.
Başlangıç peti olarak 7 günlük grab pet eklendi. Bu grab pet uzatılmıyor.
Başlangıç için Devil Start Item(M) Male Female eklendi.(Maxigame'in M'si:) )
Bu Devil Start Item (M) %10 hp mp veriyor ve uzatılmıyor.
Devil Grade (M) eklendi. Bu devil ise %30 hp mp veriyor fakat sadece yeni uniquelerden %1 ihtimalle düşüyor.Aynı zamanda silklede satılıyor.

NPC de dresslerin gold ile alınması hoşuma gitmedi , onun dışındaki gelişmeler şimdilk güzelmiş. :)
Bide o şekildeki deviller gereksiz olmuş sanki ?hmmm

KaRa Birader Nedir bu Dbyi Bi Test edeyim Dedim F10dan İtem aldıgımda Atıyor Senin Clientini Kullanıyorum ama sorunum böyle Çözümü nedir

Thief Suit giyince oyundan atıyor
Onglarda bug war
habıtat gırıste atıyor

bunları nasıl düzelttin txt olarak verirmisin v2 çıktıgında db sıfırlamayalım.

Ong problemi vb şeyler fixlendi. Yakın zamanda fix'ini paylaşacam ufak tefek gözden kaçan buglar olmuş.

Fix'in db ile alakası yok data.pk2'ye dosyalar import edilecek sadece.

Thief Town Fix
Onglarda habitat fix
Ftw fix

Tek Sorun kaldı bineklerin hp 726 çok az nasıl attırım

ben 100 cap server kurdum ama npcde 9d sun +7 var 9dyi ful npcden nasıl silerim yada sunları nasıl kaldırım acil yardım lütfen

Kara NPC'deki 11 Degre stonelerı 10 degreye cevırme sansımız warmı ???

npcdeki 9d ye kada olan sunları nasıl kaldırım kusura bakma başını agrıtıyom ama
Kara NPC'deki 11 Degre stonelerı 10 degreye cevırme sansımız warmı ???

Arkadaşlar soruları neden "Sorunlar ve Çözümleri" kısmında sormuyorsunuz ?
burada daha çok DB de karşılaşılan hatalar ile yeni yapılacak v2 db ye ek istekler verilirse konu daha temiz kalır.

Son düzenleme:
Geri