• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Maxigame Database V1 Hazır! (ALTERNATİF EKLENDİ)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
7-Zip programını indirin. Çünkü 7-zip ile sıkıştırdım.

KaRa bu senin hazırladığın clientin içinden yeni pet ve dress lerin ddj ve bsr lerini alabilirmiyim?

s.a Kara kardeşim öncelıkle çalışman için tebrik ediyorum.Kısaca ama yardımınıza ihtiyacım var bunları ındırıp kurcamda daha önce hiç server kurmadım bunları ındırdıkden sonra başka hangı dosyalara ihticacım olacak mı ? nedir nasıl yapılır yardım edersenız sevinrim cunku bu konu hakkında hiç bilgim yok ama nasıl pvp server kurulur anlatımı varsa yapabılırım sımdıden çok teşekkurler

s.a Kara kardeşim öncelıkle çalışman için tebrik ediyorum.Kısaca ama yardımınıza ihtiyacım var bunları ındırıp kurcamda daha önce hiç server kurmadım bunları ındırdıkden sonra başka hangı dosyalara ihticacım olacak mı ? nedir nasıl yapılır yardım edersenız sevinrim cunku bu konu hakkında hiç bilgim yok ama nasıl pvp server kurulur anlatımı varsa yapabılırım sımdıden çok teşekkurler

Anlatılacak kadar kolay bir işlem değil youtube'ye Vsro server kurulumu yaz bir tane video çıkıyordu. Onu izleyerek yapmaya çalış.

Anlatılacak kadar kolay bir işlem değil youtube'ye Vsro server kurulumu yaz bir tane video çıkıyordu. Onu izleyerek yapmaya çalış.

tmm you tube den bakarım pekı senın upload ettıgın dosylardan başka dosya ındırmem gerekıcek mı son olarak bunu sorım ?

kara deviller sorunlumu takıorm ama calısmıor :)

Herhangi bir sorun yok devillerde tek tek denedim toptan db'yi.

V2'de çok farklı şeyler olacak doğru ama sürpriz.

Panel kodlamaya gelirsek panel hakkında hiçbir bilgim yok nasıl kurulur onu bile bilmiyorum. İşin garip tarafı Web-Tasarım'dan mezunum :D

sanırm White Knight Bınek olarak eklemısın de ustundekı adam kaybolmuomu?
DJJ sınde bırlesıkmı gosterıo eger oyleyse o adamı kaybedebılırım
cevap pls :D

Güzel birşeye benziyor ama ben kullanmıycam merak ettiğim şey bunun ile bir sw tam olarak acılabilirmi sakatlık olurmu merak ettim

teşekkürünü verdim o kadar emek vermişsin teşekkürler iyi geceler .

----------

2005de çalışıyormu ?

Geri