• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[VSRO] Maxigame Database V1 Hazır! (ALTERNATİF EKLENDİ)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaRa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
KaRa V2 paylaşılınca yabancı forumlarda paylaşacam iznin varsa. Hep biz onlardan alıntı yapıyoruz birazda onlar bizden alıntı yapsın, isterse Türkler'inde yapabilecekleri şeyleri görsünler. :'( Eline sağlık...
Paylaşabilirsin tabiki zaten yabancı türk ne farkeder sonuç olarak Maxigame kaplı heryeri.
Maxigame'nin gücünü görsünler :D

Gm konsolu Açılmıyor Nedne Olabilr ? Clienttemi Birşey Var Acaba ?

Client'le hiçbir alakası yok bende açılıyor. Alt + shift yapıp Shift + é yapacaksın.

evet aynısını yapıyorum açılmıyor :D + birde silkle alınan damage scroollar alınmıyor

Benim anlamadığım olay ben aynı database'yi geliştiriyorum client'ine kadar herşey aynı bende alınıyorda sende nasıl alınmıyor :D

Hayır sade rare ve c yi a yaptım

PACKAGE_ITEM_EU_DAGGER_09_A ITEM_EU_DAGGER_09_C_RARE 7

PACKAGE_ITEM_EU_DAGGER_09_A ITEM_EU_DAGGER_09_A 7

Böle yaptım dbyede yaptım aynısını

kaldırmıcam düz item yapcam

reffacraptan vs. silmene gerek yoktu.

bu arkadaşlar sql den anladıkları yok yardımcı olayım sana

update _refshopgoods set service=0 where refpackageitemcodename like '%_09_%C_RARE%'

sonra _Refshopgoods tablosunu kopmle kopyalayıp refshopgoods.txt olarak mediaya importla.

KaRa kardeş maxigame v1de cok bug var bizde sorun oluyor hepsi sen biliyon kendin yapıyon bize bugsuz bir tane database yapabilir misin? 100 cap

KaRa Lütfen kardeşim ya v2'de bug bırakma herşeyi düzelt bir an öncede paylaş.Oyuncu Kaybediyorum.

----------

birde v2yi ne zaman paylasıcan bir süre verde playerlere soyleyem

----------

KaRa Bi cevaplar mısın? Ne zaman cıkar v2

Bildiğim bilmediğim her bugu düzelttim. Hala bug arıyorum mesela buglardan biri Turkey dress female giyince oyundan atıyordu düzelttim ve böyle yüzlerce bsr düzelttim. Ayrıca yeni itemler vb şeylerde ekleniyor. V2 çıkmasına daha var.

tm kardeşim sabırsızlıkla bekliyorum bide msn adresini mesaj olarak atarsan sevinirim sorularım olacakta

senden bi ricam olcak yeşil kitabı tamamen sorunsuz yapabilirmisin dört gözle bekliyom 90 capı

Seymen su ıtem malla bır cozum bulmak gerek ılk alıyorsn dc sonra duzelıyor sonra tekrar bı sure sonra normal sonra ne almaya kalksan dc

haha :pispis Birileri ElitePvpers'de paylaşmıştı. Moderetör kaldırmış

Son düzenleme:
Geri