• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

110Cap BlackRogue Server Files / Database / SMC / Client!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nursis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Nursis

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2010
Puanı
760
th9j1.png

Merhabalar arkadaşlar. Sizler için aşağıda %100 gerçek BlackRogue 110Cap Database, Server Files, SMC ve kullanabileceğiniz Clienti paylaştım. Öncelikle belirtmek isterim ki konu içeriği (Client hariç) alıntıdır. Düzeltmeler, Türkçe bildirimler vs. bana aittir. İşinize yaraması dileği ile.:zzz:

th9hl.png

Hakkında:

- Gerçek 110Cap (Heroes of Alexandria).
- Forgetten World yok.
- CTF(Capture The Flag) ve FW(Fortress War) çalışıyor.
- 110Cap clean vSro dosyalarından daha iyi olduğunu düşünüyorum.

th9hl.png

Bilinen Buglar:

- Horse Bug (Teleport ile yapılan 1 den fazla at çıkartma bugu).
- Scorn Skill Bug.

[Bu bugların çözümleri heryerde zaten mevcut, kolaylıkla rehberlere bakarak fix yapabilirsiniz.]

th9hl.png

[UYARI]Dosya içerisindeki "media_data.rar" isimli dosyanın içindekileri clientinize ister update ile, ister editor ile geçirmeniz gerekiyor.[/UYARI]

[UYARI]Dosya içerisindeki "client_executables.rar" isimli dosyanın içindekileri indirdiğiniz clientin içine atmanız ve değiştirmeniz gerekiyor.[/UYARI]

[UYARI]Database ile Client versionunu aynı yapmak için "IpInput" adlı programı kullanabilirsiniz. Google'a yazarsanız çıkacaktır.[/UYARI]

th9hl.png

Download:

BlackRogue 110Cap Server Files - Database - SMC

BlackRogue 110Cap Server Files - Database - SMC - (Alternatif)

th9hl.png

Client:

BU CLİENTİ KULLANIN! "bdrhan" arkadaşımıza sorunsuz client verdiği için teşekkür ediyorum.

CLIENT DOWNLOAD

th9hl.png

th9gb.gif

Son düzenleme:
BlackRogue DataBaseyi işlemek Vsro'yla aynımı ? Yani ECSRO ile Vsro gibi tablo olarak birbirinden farklımı vsro'ya eklediklerimizi ondada uygulayabilirmiyiz ?

BlackRogue DataBaseyi işlemek Vsro'yla aynımı ? Yani ECSRO ile Vsro gibi tablo olarak birbirinden farklımı vsro'ya eklediklerimizi ondada uygulayabilirmiyiz ?
BlackRogue databaseyi işlemek vsro ile aynımı diyerek neyi kastettiğini anlamadım. değişik tablolar yok bildiğin tablolar sadece ek olarak 100 cap br fileslerinde olmayan tablolar eklenmiş ve Alexsandria.

Deneyen varmı acaba ? Ben denedim serveri sorunsuz online yaptım fakat client crash veriyor.

Deneyen varmı acaba ? Ben denedim serveri sorunsuz online yaptım fakat client crash veriyor.

Client nasıl crash veriyor acaba? Açıldıktan belli bir süre sonra kapanıyormu, yoksa starta bastıktan sonra gelen küçük ekrandan sonra kapanıyormu?

Launcher' dan start a bastıktan sonra küçük logo geliyor. Tam ekrana geçeceği sırada kapanıyor.

Malesef yapmadım onu pk2 tools varmı acaba uygun elinizde ?

Link verdiğiniz için teşekkürler. Ben clienti oradan almadım. Kendim konuya ekledim. Şimdi sizin verdiğiniz clienti de ekliyorum.

S.a Ben kurdum ama Gameserver böyle bir hata veriyor cözümü nedir yardımcı olurmusunuz..

xG8XrK.png

Geri