• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ya spoiler olarak şu konu çok dikkatimi çekti: ichigo'nun annesi quincy mi acaba?

Bleach spoiler
Sanırım öyle. Hani adam boynunu keserken birşey engelledi ya, ordan yola çıkarak bende öyle düşündüm. Arkadaş ichigo melez bir şey. İnsana shinigami yetenekleri ver, bir kaşık hallow ve az bir tutam quincy serp, ohh mis gibi ichigo ^^

Şimdi asıl soru, Kenpachi bankai öğrenicek mi :D Hadi amaaa herkez bunu merak ediyor :D

Ayrıca daha görmediğimiz bankailer varken zero division geldi, olmadı....

Bleach spoiler
Sanırım öyle. Hani adam boynunu keserken birşey engelledi ya, ordan yola çıkarak bende öyle düşündüm. Arkadaş ichigo melez bir şey. İnsana shinigami yetenekleri ver, bir kaşık hallow ve az bir tutam quincy serp, ohh mis gibi ichigo ^^

Şimdi asıl soru, Kenpachi bankai öğrenicek mi :D Hadi amaaa herkez bunu merak ediyor :D

Ayrıca daha görmediğimiz bankailer varken zero division geldi, olmadı....

Bleach Spoiler

Bana ögrenecek gibime geliyor her hangi bir durumda ona göz kulak olması içinde unohana'yı görevlendirirler.

Son düzenleme:
SAO acayip sardı :D

----------

ichigonun hollow güçleri tekrar gelicek mi ya hollowsuz ichigo mu olur

SAO acayip sardı :D

----------

ichigonun hollow güçleri tekrar gelicek mi ya hollowsuz ichigo mu olur

Dürüst olmam gerekirse bleach artık sadece resimlere bakmak için okuyorum. Heyecanlı biryer varsa diye, beni sarmıyor artık ^^

Bleach Spoiler

Bana ögrenecek gibime geliyor her hangi bir durumda ona göz kulak olması içinde unohana'yı görevlendirirler.

Bleach Spoiler
Unohana'nın Kenpachi çıkması şaşırtıcıydı zaten, kaldı ki şimdi, sadece kırık bir kılıç ile dünyaları dize getirmiş bir adama bankai öğreticekler. Hani ne biliyim, biz eskiden dalga geçerdik, dünyanın sonunu getiricek zarakinin bankai öğrenmesi diye gerçek olucak sanırım. Shikai geçmeden bankai he !? Yada acaba başka birşey mi öğreticek. Yamajii bir ara buna kılıç sanatı gibi birşey öğretiyordu hatta 5 numaralı espada ile savaşırken onu kullanmıştı kılıcı iki elle kullanmıştı falan !? İllaki bankaiden bahsediyorlar diye birşey yok !?

Çok saçma birşey yapmışsın bence Hakan.Off-Topic'de zaten sohbet konusu var.
Sadece kalabalık gibi geldi bana.

Sohbet konusunda kalabalik yapmaktansa, yeni konu olmasi daha iyi. Ama sanirim cok olay oldu bu konu !? Sabitte olmasi mi olay yoksa adimi !? Ayni konunun sabit olmayani ve adi degisik olani vardi. Isi resmiyete doktuk sadece. Degisen birsey yok

Aslinda, off topicde acilan konularin yarisindan fazlasi gereksiz ve kalabalik yapan konular. Bununla ilgili tartismaya luzum dahi gormuyorum ^^

Hellsing.
Alucard 30 yıllığına silindi major robot çıktı integra bi gözünü kaybetti milenium teknik olarak alucardı yenmiş oldu :D

Bu konu anime sohbet konusu isteyen gidip Normal sohbetini yapabilir ? :)

----------

SAO Yeni sezona yeni isimle girecekmiş

"GunGale Online "

He bu arada SAO (sword art online ) izlemeyen varsa şiddetle tavsiye ederim :)

sao, helsing, guilty crown... hiç birini izlemedim... İzlemeye başlasam iyi olur......

kesinlikle ilk sao'dan başlamalısın

Yanlış anlama, tavsiyeler için sağolun ama eskiden oluşturduğum listeyi takip edicem kendimce ^^ Bir bildiğim vardır heralde, oluşturken iyi animeler seçmişimdir !? o.0

• Another
  • Bakemonogatari
  • Nisemonogatari
  • Usagi Drop
  • Clannad
  • Clannad: after story
  • Ristorante paradiso

Yanlış anlama, tavsiyeler için sağolun ama eskiden oluşturduğum listeyi takip edicem kendimce ^^ Bir bildiğim vardır heralde, oluşturken iyi animeler seçmişimdir !? o.0

• Another
  • Bakemonogatari
  • Nisemonogatari
  • Usagi Drop
  • Clannad
  • Clannad: after story
  • Ristorante paradiso
clannad serisini bir çok kişi sevmiş ama nedende benim hoşuma gitmedi ya.

Geri