• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

gerekli görülmeseydi sabit yapılmazdı o yüzden uzattığına bile değmez arkadaşın bu arada film z nete sinema çekimi olarak düştü haberin olsun :D

biliyorum ama izlemeyecem :D Orjinalini bekliyece ve bu bi kaç ay sürecek gibi gözüküyo ilk olarak Orjinali nete düşecek sonra ingilizceye çevrilecek sonra türkçe çok uzun işi var :D

biliyorum ama izlemeyecem :D Orjinalini bekliyece ve bu bi kaç ay sürecek gibi gözüküyo ilk olarak Orjinali nete düşecek sonra ingilizceye çevrilecek sonra türkçe çok uzun işi var :D
bir kaç ay umarım o kadar kısa sürer naruto road to ninja yazın çıktı daha ortalarda yok :D

pek filmlerine bakmam animelerin ama road to ninja'yı merakla bekliyorum film z gelsede fark etmez benim için :D

fairy tail bu hafta ne yapmış öyle ya bildiğin hareme döndü anime :D
Fairy e daha başlamadım başlasammı bilemiyorum :D Film Z dehşet ötesi bişey olacak Kizaru vs Z var :D sinema çekimini koymuşlar başına şöyle bi baktım zaten kizarunun konuşmaları beni bitiriyo :D

Fairy e daha başlamadım başlasammı bilemiyorum :D Film Z dehşet ötesi bişey olacak Kizaru vs Z var :D sinema çekimini koymuşlar başına şöyle bi baktım zaten kizarunun konuşmaları beni bitiriyo :D

fairy tail başlarda iyiydi ama gittikçe bozuyor ecchiye dönüyor yani işin garip yani animede öyle sahneler var ki ama bir damla kan yok daha :D

fairy tail başlarda iyiydi ama gittikçe bozuyor ecchiye dönüyor yani işin garip yani animede öyle sahneler var ki ama bir damla kan yok daha :D
Açık konuşayım bugüne kadar izlediğim her animede kan var :D Sanki kan görmek için izliyomuş gibime gelmeye başladı :D sarmıyo beni kansız animeler :D Bleach a sırf o yüzden başlamıştım :D Hel şu sahne beni bitirmişti :D

Bu dövüşten sonra Zaraki ichigoya bi raund daha kapışalım diyo :D ichigo topuk :D

Açık konuşayım bugüne kadar izlediğim her animede kan var :D Sanki kan görmek için izliyomuş gibime gelmeye başladı :D sarmıyo beni kansız animeler :D Bleach a sırf o yüzden başlamıştım :D Hel şu sahne beni bitirmişti :D

Bu dövüşten sonra Zaraki ichigoya bi raund daha kapışalım diyo :D ichigo topuk :D
benimde hemen hemen izlediğim her animede kan vardı ama fairy tailde daha bir damla görmedim kolu bacağı kopar kan akmaz nasıl bir fantezileri varsa :D

Bana öyle bi anime lazımki Gene kılıçlı olabilir bölümü fark etmez sıkılmadan izleyeceğim SAO ya da guilty cronw gibi varmı öyle bişey :D
zevklerimiz uyuşmuyor pek seninle :D Btoom! önerebilirim bide geçenlerde başka bir yerde rurouni kenshin diye bir anime önerisi aldım ilk 8 bölümünü izledim güzel seri ancak 96yapımı ses ve çizimlerden çok bir şey bekleme :D

martta bleach'in yeni sezonu geliyormuş ancak resmi bir açıklama yok.:spn:

sen benihime ile orihimeyi karıştırdıktan sonra fark etmez :D

Çok güvenilir bir kaynaktan aldığım bilgide şunlar yazılı.BLEACH IS RETURNING: 22/03/2013 (Kubo made a new contract with TV TOKYO) Resource: Twitter yani:Bleach geri Dönüyor!: 22/03/2013'de (Kubo Tv Tokyo ile yeni bir kontrat imzaladı) Kaynak:Twitter ve inanmayanlar Twitterdan bakabilir. Bu bilgiyi xShiroy lakaplı birisinden aldım kendisi BlackStarZtudios ta bir yapımcıdır.
Alıntıdır:D

Geri