• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Orihime'yi kastettin sanırım :D

Abi benihime kimdi :D

----------

Yaa yok benihime işte
1224626304836_f.jpg

Benihime, sapkali adamin (Urahara kisuke) zampaktaousunun adi. (Kilicinin yani.)

Another, 12 bölüm. Tek gece bitiririm diyordum uykum geldi. Hiçde bırakasım yok aslında ama...

Korku-gerilim saylır. Gece gece iyi sarmıştı ama uykum geldi. Değişik bir seriye benziyor. Bitince size detaylı bir açıklama yaparım. Siz AnoHana başlayın bu sırada =))

Another, 12 bölüm. Tek gece bitiririm diyordum uykum geldi. Hiçde bırakasım yok aslında ama...

Korku-gerilim saylır. Gece gece iyi sarmıştı ama uykum geldi. Değişik bir seriye benziyor. Bitince size detaylı bir açıklama yaparım. Siz AnoHana başlayın bu sırada =))
kaan sen şu "Denpa Onna to Seishun Otoko" serisinde ne buldun ya tamam kız tatlı ama seri o kadar saçmaydıki hala anlamış değilim.

Çok saçma birşey yapmışsın bence Hakan.Off-Topic'de zaten sohbet konusu var.
Sadece kalabalık gibi geldi bana.

Ne gibi bir saçmalık ? O dediğin konu havadan-sudan,günaydın vs. muhabbetleri için.Forumumuzda "Anime&Manga" izleyen bir çok üyemiz olduğu için ve kategori açma gibi bir durumumuz olmadığı için böyle bir konu açıp sabite çekme gereği duydum.Ona bakılırsa Off-Topic bölümüne kurallar dahilinde bir çok konu açılıyor.(Gerekli,gereksiz.)Onlarda kalabalık yapıyor. :) Dediğin gibi kalabalık yapmaması için haftada 1 kere Embriyo,pureLove ve PageMaster tarafından temizleniyor.

Son düzenleme:

Sohbet konusunda kalabalik yapmaktansa, yeni konu olmasi daha iyi. Ama sanirim cok olay oldu bu konu !? Sabitte olmasi mi olay yoksa adimi !? Ayni konunun sabit olmayani ve adi degisik olani vardi. Isi resmiyete doktuk sadece. Degisen birsey yok

Aslinda, off topicde acilan konularin yarisindan fazlasi gereksiz ve kalabalik yapan konular. Bununla ilgili tartismaya luzum dahi gormuyorum ^^
Sadece sabitlenen saçma bir konu 'bence'.

----------

Ne gibi bir saçmalık ? O dediğin konu havadan-sudan,günaydın vs. muhabbetleri için.Forumumuzda "Anime&Manga" izleyen bir çok üyemiz olduğu için ve kategori açma gibi bir durumumuz olmadığı için böyle bir konu açıp sabite çekme gereği duydum.Ona bakılırsa Off-Topic bölümüne kurallar dahilinde bir çok konu açılıyor.(Gerekli,gereksiz.)Onlarda kalabalık yapıyor. :) Dediğin gibi kalabalık yapmaması için haftada 1 kere Embriyo,pureLove ve PageMaster tarafından temizleniyor.
Pepe izliyorum ben Hakan.Konusunu açıp sabitlede oradan muhabbet edelim :D

Naruto müzikleriyle hazırladığımız film :D İzleyin de bir işe yarayın :D

OP'da bugün punk hazard arc başladı. Şu caesar'ın suratını çok merak ediyorum

Geri