• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

turkcraft 177'ye kadar çevirmiş daha sonrasını çeviren varmı bilmiyorum animesi saçma yerde bitti katılıyorum ancak genel olarak orta kıvamda bir anime gibi gelmişti bana ne iyi ne kötü yani.

Bak güven lan bana. Eğer Mangadan uyarlanmış bir anime olarak bakarsan olaya berbat ve başarısız bir yağım. Sinir küpüne döndüm izleyince ki tamamlama gereği bile duymadım. Ama olsun, bir seriyi alıp nasıl mahvedebilirizin güzel bir örneği olmuş... Ne hayalimdeki ses tonları ne hayalimdeki grafikler,hiç birşey güzel durmamış.

Heee sen animeyi izledin ve beğendiysen, orta diyorsan, mangayı daha çok seversin o ayrı. Ama tamamını TR çeviren yok... 1-33 arası var snra 104-180 arası var. Manga orjinal 350 küsür.

Bak güven lan bana. Eğer Mangadan uyarlanmış bir anime olarak bakarsan olaya berbat ve başarısız bir yağım. Sinir küpüne döndüm izleyince ki tamamlama gereği bile duymadım. Ama olsun, bir seriyi alıp nasıl mahvedebilirizin güzel bir örneği olmuş... Ne hayalimdeki ses tonları ne hayalimdeki grafikler,hiç birşey güzel durmamış.

Heee sen animeyi izledin ve beğendiysen, orta diyorsan, mangayı daha çok seversin o ayrı. Ama tamamını TR çeviren yok... 1-33 arası var snra 104-180 arası var. Manga orjinal 350 küsür.
senin manga sevgin benide mangaya başlatacak eninde sonunda :D

Lan yok, manga sevgisi ayrı bu ayrı :D Bende balığa uçmanın ne kadar güzel birşey olduğunu anlatıyorum işte... Okumadın ki seriyi nerden anlıcan...

Herşeye rağmen, Sleeping Forest <3

üşenmeyip başlamam lazım aslında serilere ingilizcem yok demeyle olmuyor sonuç olarak zamanla öğrenebileceğin bir dil ilk animeye başladığım zamanı hatırladımda alt yazı olmadan bir şey anlayamazdım şimdi arka planda anime açık olsada çoğu konuşulan şeyleri anlıyorum.

takip etmek istediğim bir çok serininde türkçesi zaten yok başlasammı en kısa zamanda hmmm

ps:mangada neler döndü acep merak etmeye başladım o cümleden sonra :D

üşenmeyip başlamam lazım aslında serilere ingilizcem yok demeyle olmuyor sonuç olarak zamanla öğrenebileceğin bir dil ilk animeye başladığım zamanı hatırladımda alt yazı olmadan bir şey anlayamazdım şimdi arka planda anime açık olsada çoğu konuşulan şeyleri anlıyorum.

takip etmek istediğim bir çok serininde türkçesi zaten yok başlasammı en kısa zamanda hmmm

ps:mangada neler döndü acep merak etmeye başladım o cümleden sonra :D

Aslında senin gibilere ibretlik dayıyacaksın spoilerı, mahvolucak güzelim seri okumak istemiyeceksin sıkılıcaksın ama dua et iyi kalpli insanım...

Toradora başladım, hadi hayırlısı. Başlamamın tek sebebi şu müzik, 0:36 saniyede keman ile giriyor vealıyor beni benden. Beynime işleniyor melodi.

Aslında ağır dram diye açtım ama şuanlık komedi çizgisinde gidiyor. Bakalım nolcek, bitene kadarda gelmem artık buraya, malum Kaya'dan spoiler yemek var işin ucunda...

Toradora başladım, hadi hayırlısı. Başlamamın tek sebebi şu müzik, 0:36 saniyede keman ile giriyor vealıyor beni benden. Beynime işleniyor melodi.

Aslında ağır dram diye açtım ama şuanlık komedi çizgisinde gidiyor. Bakalım nolcek, bitene kadarda gelmem artık buraya, malum Kaya'dan spoiler yemek var işin ucunda...
romantik komedi o dram yok denecek kadar az haberin olsun :D

Gene dayanamadım ne yorum yaptı gene bu cocuk dedim girdim... PFFFFFF!!!!!

Bu arada videoyu vermemişim onu farkettim, aslında onun için döndüm :D

0:36.. <3<3<3<3
kötü bir şeymi dedim ? :agla sadece dramın beklediğin kadar olmadığını söyledim.

daha başlarındasın canım ciğerim :D

Ya paff, sıkıldım komedi komedi, biri ölse veya kaza geçirse falan rahatlıcam resmen dram lazım oğlum bana :D Clannad başlıcam bundan sonra, ardından Clannad after story ve usagi drop.

Tam düşündüğüm gibi ama, hiç biri Ano Hana yerini tutamıyor kesinlikle...

Ya paff, sıkıldım komedi komedi, biri ölse veya kaza geçirse falan rahatlıcam resmen dram lazım oğlum bana :D Clannad başlıcam bundan sonra, ardından Clannad after story ve usagi drop.

Tam düşündüğüm gibi ama, hiç biri Ano Hana yerini tutamıyor kesinlikle...
emre bide bana mazoşist derdi al sana mazoşist :D

Geri