• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kaya gercekten zerre begenmedim... bak eger sana onerdiklerim icinde boyle dusundugun vardi da uzulmiyim diye soylediysen cekinme dok icini ama hic begenmedim. Ozellikle sonu...

Ilk 5-10 bolum guzeldi, komediydi eglendirdi ama yok iste sonuna dogru batirdi.. zaman kaybi diyebilirim rahatca.

Kaya gercekten zerre begenmedim... bak eger sana onerdiklerim icinde boyle dusundugun vardi da uzulmiyim diye soylediysen cekinme dok icini ama hic begenmedim. Ozellikle sonu...

Ilk 5-10 bolum guzeldi, komediydi eglendirdi ama yok iste sonuna dogru batirdi.. zaman kaybi diyebilirim rahatca.
zevkler ve renkler tartışılmaz kaan benim sevdiğim bir serinin senin hoşuna gitmemesi gayet normal herkes aynı değil sonuçta beni sadece finali tatmin etmemişti onuda diğer bölümleri kurtarıyordu.

senin önerdiklerin iyiydi emin ol düşüncemi saklayan biri değilim.

zevkler ve renkler tartışılmaz kaan benim sevdiğim bir serinin senin hoşuna gitmemesi gayet normal herkes aynı değil sonuçta beni sadece finali tatmin etmemişti onuda diğer bölümleri kurtarıyordu.

senin önerdiklerin iyiydi emin ol düşüncemi saklayan biri değilim.

Böyle dediğine bakma bütün gece tuvalette ağladı :D

anca benimle uğraşın zaten :jil:

Taiga sinirmi etti nasıl ? :S

Tek sevdiğim yanı, Minoriiiiiiiin diyerek sarılmasıydı Minorine ^^ Ses kulağımda halen daha.

İlklerde Kitamura'ya aşıkkende çok şirindi. Ama şu festivalin sonunda Ami-chan resim olayını bulunca anladım anime nereye gidiyor. O kadar sıkılarak izledim ki anlatamam. Üstüne birde Ami, "Ayrıca bana bir şans daha vermelisin" dediği sahnede koptu bağlantım. Acıdım vallaha kıza...

Zaten en son herşeyi Taiga mahvetti gene. Minorin onu çığlık çığlığa gördüde itiraf etmedi. ***** ryuuji'yi kitamura sanıp birde itirafı yapıştırdı, ohhh. Hayır hadi kitamura olsaydı gerçekten, ona neden söylersin ki !?

Neyse genel olarak söyliyim. Bana dram istediğimde bu animeyi önerenler yüzünden hep bir beklentiyle izledim. Heh şimdi Taiga ölücek, şimdi ryuuji sakatlanıcak, şimdi araba çarpıcak vs. Dram olmaması yanına kötü bir son, tam bir hayal kırıklığıydı benim için.....

Tek sevdiğim yanı, Minoriiiiiiiin diyerek sarılmasıydı Minorine ^^ Ses kulağımda halen daha.

İlklerde Kitamura'ya aşıkkende çok şirindi. Ama şu festivalin sonunda Ami-chan resim olayını bulunca anladım anime nereye gidiyor. O kadar sıkılarak izledim ki anlatamam. Üstüne birde Ami, "Ayrıca bana bir şans daha vermelisin" dediği sahnede koptu bağlantım. Acıdım vallaha kıza...

Zaten en son herşeyi Taiga mahvetti gene. Minorin onu çığlık çığlığa gördüde itiraf etmedi. ***** ryuuji'yi kitamura sanıp birde itirafı yapıştırdı, ohhh. Hayır hadi kitamura olsaydı gerçekten, ona neden söylersin ki !?

Neyse genel olarak söyliyim. Bana dram istediğimde bu animeyi önerenler yüzünden hep bir beklentiyle izledim. Heh şimdi Taiga ölücek, şimdi ryuuji sakatlanıcak, şimdi araba çarpıcak vs. Dram olmaması yanına kötü bir son, tam bir hayal kırıklığıydı benim için.....
heh şunu söyle işte bana belli oldu sebebi bu serinin dramla uzaktan yakından alakası yok :D

heh şunu söyle işte bana belli oldu sebebi bu serinin dramla uzaktan yakından alakası yok :D

Bana şöyle geldi, sanki bunun mangası var olaylar farklı ilerliyorda, animeyi bitirmemiz lazım şimdi, hemen bir u dönüşü yap Tagia x Ryuuji, hop bitti tamam....

Bana şöyle geldi, sanki bunun mangası var olaylar farklı ilerliyorda, animeyi bitirmemiz lazım şimdi, hemen bir u dönüşü yap Tagia x Ryuuji, hop bitti tamam....
ben ilk izlediğimde olacakları tahmin etmiştim u dönüşü olarak düşünmedim hiç onları.

Kayaaa, K-ON seyrettin mi canım benim !? Seyretmediysen çıkar aradan, şimdi müziklere bakarken aklıma geldi çok tatlı bir seri oda ^^

Kayaaa, K-ON seyrettin mi canım benim !? Seyretmediysen çıkar aradan, şimdi müziklere bakarken aklıma geldi çok tatlı bir seri oda ^^
nasıl desem kaan k-on ilk bir kaç bölümü izledim sıkıntıdan patladım desem yeridir bıraktım izlemeyi.

Bende ikinci sezonu izlemedim, yarıda bıraktım ama şimdi başlıcam yeniden dedim belki izlememiştir. Mio-chan için başlıyorum <3
yarım bıraktığım seriyi kolay kolay izlemem gün gelir izleyecek bir şey kalmazsa bakarım ama :D

İşte, Bleachte o an geldi...

BANKAİ !!!!

Tamam, önce shikai sonra bankai ama kimin umrunda !? 2 sene önce zarakiyi ilk gördüğümden beri bu anı bekliyordum !!!

Hee birde naruto var,

Hashirama değişik bir moda büründü. Gene arkadaşımdın falandı filandı. Lan bir kerede çocukluktan beri ölümüne ezeli rakip olsun birileri be :D

Geri