• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İşte, Bleachte o an geldi...

BANKAİ !!!!

Tamam, önce shikai sonra bankai ama kimin umrunda !? 2 sene önce zarakiyi ilk gördüğümden beri bu anı bekliyordum !!!

Hee birde naruto var,

Hashirama değişik bir moda büründü. Gene arkadaşımdın falandı filandı. Lan bir kerede çocukluktan beri ölümüne ezeli rakip olsun birileri be :D

Zaraki zaten shikai halindeydi. şimdi de bankai oluyor :D

ben salınmış diye hatırlıyorum :D

Ama yanlış hatırlamıyorsam ichigoyla savaştığı bölümde bizim ruh güçlerimiz fazla olduğu için zanpaktolarımız normal olarak durmuyor salınmış halinde duruyor demişti
ichigo'nun shikai'si sürekli salınmış halde ancak bu sadece ichigo'da öyle diğerleri salmak için ismini söyleyip çağırmak zorunda zaraki bu zamana kadar saf güçle dövüşüyordu.

ichigo'nun shikai'si sürekli salınmış halde ancak bu sadece ichigo'da öyle diğerleri salmak için ismini söyleyip çağırmak zorunda zaraki bu zamana kadar saf güçle dövüşüyordu.

az önce baktım mangaya öyleymiş harbiden. Ama Bence aynı mantık olabilir gibi o 2si. sonuçta zarakinin kılıcı normal değildi

varmı böyle başka geçen haftada paylaşmıştın bunu yenisini bekliyorum :kss:

Sırf seni manga başlatmak için spoiler içeren amv'de var burda. Son 10 dakikadır aynı müziği dinliyorum <3

[video=youtube;DX3Yf3aZpjk]http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=DX3Yf3aZpjk&NR=1[/video]

Sırf seni manga başlatmak için spoiler içeren amv'de var burda. Son 10 dakikadır aynı müziği dinliyorum <3

[video=youtube;DX3Yf3aZpjk]http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=DX3Yf3aZpjk&NR=1[/video]
şarkı hoşuma gitmedi açıkcası merak etme yakında başlayacağım mangaya :D

hala guilty crown izlemedin diye hatırlıyorum belki şarkı hoşuna giderde başlarsın izlemeye :P

hadi o hoşuna gitmemiş olabilir buda hoşuna gitmezse bende müzik kulağı yok demektir :D

Geri