• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Oy oy oy, dehşet birşey bu manga Kaya bak en kısa zamanda başla ve bitir. Yeni bölüm için sabırsızlanıyorum, Acaba totto ne dedi shiro ile ilgili !? İgarashi bir şeyler saklamış Ganta'dan shiro ile ilgili, acaba kardeşi falan mı shiro o.0

Ayrıca senji, lan ne adam dağıtıyor ortalığı, totto'yu (daha doğrusu corpse carnivali kazanan totto değil bu ama olsun) tek başına deviricekti.

Ayrıca shiro'ya yaptıkları gerçekten iğrenç, shiro ne yapsa hakkı var. Deney Faresi teriminin bile bir üslubu var, yuh diyorum başka birşey demiyorum...

-----------------------------------------------------------------------------

Bu arada commandante (ismini bilmiyorum ^^') seçtin mi hangi anime başlıyacağını !?

[BILGI]Pandora Hearts, 81. Bölüm çıktı. İlgilenenlere duyurulur.[/BILGI]

arkadaş 1 haftadır yokum konu daha benim bıraktığım gibi ben olmasam hali duman demek ki :D

fairy tail animesi bitiyormuş şuna bak şaka gibi o kadar seri dururken ne biliyim fanı değildim ama bana göre yinede izlenebilir bir animeydi .
Geçtiğimiz sene Mart ayında Bleach, Gintama, Beelzebub gibi çok sevilen seriler sona ermiş ve anime severler büyük üzüntüye uğramışlardı. Bu sene ilk olarak kötü haber Gintama’dan geldi. Daha önce haberini yaptığımız gibi Mart ayından sonra Gintama, TV Tokyo’nun listesinde görünmüyor. Gintama’nın biteceğine dair resmi bir açıklama henüz gelmezken bu açıklama Fairy Tail için geldi.TV Tokyo, 30 Mart’tan itibaren Fairy Tail anime serisinin yayınına son veriyor. Son bölüm bu tarihte yayınlanacak ve ondan sonraki hafta 6 Nisan’da başlamak üzere Tanken Driland anime serisi Fairy Tail’in yerine geçecek. Bu haber serinin hayranlarını oldukça üzerken hemen ardından mangaka Hiro Mashima’dan jet hızıyla umut verici bir açıklama geldi. Mashima, hayranların sabırlı olmasını ve zamanı geldiğinde güzel bir haber verileceğini; ancak çok istese de bunu şu an söyleyemeyeceğini bildirdi.
Fairy Tail anime serisi 2009′dan bu yana devam ediyordu.

Kalbimizdesin reyiz...

iRlZATi.jpg

Öyle deme hellsing candır :D

Bi anime başlıcamda ne başlasam karar veremedim ya :D
işte sorunda o o kadar berbat ki hellsing'in adını kirletiyor :D

bir önceki sayafada önerdiğim animeler :D

Kokoro Connect
Ore no Imouto
Tasogare Otome x Amnesia
K-Project
Btooom!
Black Rock Shooter
Eureka Seven
Zero No Tsukaima
Zero No Tsukaima : Futatsuki no Kishi
Zero No Tsukaima ~Princesses no Rondo~
Zero No Tsukaima : F
Durarara!!
High School Of The Dead
High School DxD
Initial D. I
nitial D. II
Initial D. III
Initial D. IV
Asura Cryin
Asura Cryin' 2
Binbougami ga!
Ao no Exorcist
Full Metal Alchemist 2
Elfen Lied
Another
Ano Hana
Guilty Crown
Code Geass : R1
Code Geass : R2
Mirai Nikki
Hellsing
Kuroko no Basket
Angel Beats!
Beelzebub
Area no Kishi
Accel World

Nichijou izlememiş olan anime izledim diye dolanmasın çarşıda.

​Şaka ehehehe .d

Nichijou izlememiş olan anime izledim diye dolanmasın çarşıda.

​Şaka ehehehe .d

Death Note
One piece
Hellsing
G.a.n.t.z
Kaichou Wa Maid-Sama
Bleach
Full Metal Alchemist
Itazura Na Kiss
Naruto
Elfen Lied

Bu başyapıtlardan sonra Nichijou demek istedin sanırım emre düzelteyim ? :D