• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Pişt, gençler değişik bir amv buldum. Şirin bir animeye benziyor. Power puff girls andırdı hatta :D

Siz şimdi beğeni atmadan da bakmazsınız ki buraya :D

Son düzenleme:

Mangacılar ile Animecilerin kavgası var...

Fairy Tail anime bitiyor yakında hepinizi görücem manga manga diye yalvarırken :@ Bütün animelerin sonu böyle olacak !!!
Fairy Tail'in animesi bleach gibi olmayacak büyük ihtimal kısa zamanda tekrar başlayacak :D

bla bla bla, manga ne alemde ondan haber ver .d
:D

Mangacılar ile Animecilerin kavgası var...

Fairy Tail anime bitiyor yakında hepinizi görücem manga manga diye yalvarırken :@ Bütün animelerin sonu böyle olacak !!!

manga her zaman animeden daha iyidir
MANGA>ANIME

kaya'yı mangaya başlatmayı denemiştim zorlamamıştım ama :D

Ben getiriyorum onu kıvama yavaş yavaş, sayımız gittikçe artıcak rahat ol sen :beer

----------

manga animeden kötüdür dediğimi hatırlamıyorum kaanım canım anime duyguyu daha iyi yansıtıyor o yüzden animeyi tercih ediyordum.

benim neden haberim yok la ? :D

Ya bırak lagaluga yapma bana demedin mi geçen manga kadar gereksiz birşey görmedim, Pepe izlerim manga okumam diye. !? Duygu yok aksiyon yok heyecan yok mangada demedin mi !!!!

----------

Bak ne buldum !!!

Ben kaya, ve kamuoyuna bildirmek isterim ki manga kadar saçma birşey yok. Pepe bile izlerim ama manga okumam. Duygu belirtmekten yoksun, aksiyonu olmayan çizgiler karışımı beş para etmez hilkat garibesi bir olayın parçası olmak istemiyorum.

Saygılar.

Geri