• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

İzlemesemde, amvlerden biliyorum. Marco o savaşta baya baya akmıştı :D

aynen aynen :D

Gol D. Roger hakkında azıcıkda olsa bilgi verseler ya çok uzattılar :S 1 savaşını gösterler yeter böyle birine vurduğu :D

Son düzenleme:
Afferim lan Kaya musteri iyi cekiyorsun. Devam devam. En populer konu yapcaz burayi az kaldi. :D

Afferim lan Kaya musteri iyi cekiyorsun. Devam devam. En populer konu yapcaz burayi az kaldi. :D
sonunda hakkımda olumlu bir şey söyledin
relax1-onion-head-emoticon.gif

Deadman Wonderland çıktı. Yumulun.

Toto ne dedi Gantaya gene söylemedi. Ganta bir anda değişti, ciddi biçimde hemde. Hagire ile ganta'nın annesi konuşurken neyden bahsetti acaba hagire "Oğluna o ismi verirken" diyerek !? Anagram olabilir mi diye düşündüm, Pandora'daki gibi Lacie-Alice gibi ama yok bulamadım birşey...

Wretched Egg'in gücünü mühürleyen sistem'de kalktı ortadan. Yardır shiro, ne yapsan onlara müstahak. Halen daha laboratuvar sahneleri aklımda, içim acıyor hatırladıkça yemin ediyorum.

Bu final arc zaten, herşey açığa çıkıcak ama mükemmel bir seri daha biticek... Üzüldüm gene açıkçası... Elimde avucumda topu topu Pandora kaldı birde...

Son düzenleme:

takip etmiyoruz diye spoileri yedir :fky:

Yani niyetinde yok baslamaya !? Vay arkadas ne anime sevgisi bu boyle...:drunks

Bizim Lab asistanlarından bayan olanda animeci çıktı, sevindim. Çince ve japonca ders alıyormus ayrıca bir kaç senedir. Sevindirik olmustum kacırdın bütün hevesimi...:cf:

Yani niyetinde yok baslamaya !? Vay arkadas ne anime sevgisi bu boyle...:drunks

Bizim Lab asistanlarından bayan olanda animeci çıktı, sevindim. Çince ve japonca ders alıyormus ayrıca bir kaç senedir. Sevindirik olmustum kacırdın bütün hevesimi...:cf:
baslamaya niyetim yok değil başlayacağım zamanı gelince :D

Notebook ile manga baslama arasinda nasil bir baglanti kuruyorsun !? Bir ozet gecsene....

daha öncede belirttim diye hatırlıyorum ama söyleyeyim şuan tek pc var bırak manga okumayı anime izlerken bile rahat rahat izleyemiyorum ki mangayada ingilizce olarak başlayacağım yani çevirilerden yardım alıp zamanla alışmam lazım bu süre içerisindede rahatsız edilerek okumak en istemeyeceğim şeylerden biridir kaan.

örneğin deadman wonderland mangasına tam başlarım abim işten gelir veya evde olur kalk der kalkmam haliyle kavga çıkar ki son zamanlarda zaten abim ile sık sık tartışıyoruz.

anime izlerken oyun oynarken falan gelip istiyor ama notebook varken böyle değildi ben geçiyordum yatağa alıyordum kucağıma notebook'u istediğimi yapıyordum işi olan masaüstüne geçiyordu.

yada şöyle bir örnek vereyim vizede kötüydün finalde iyi not almak için konuları vs öğrenmen lazım oturdun ders çalışıyorsun biri gelip kafanda dır dır konuşuyor seni rahatsız ediyor başına dikiliyor seni izliyor böyle bir durumda sen çalıştığın şeyden bir şey anlarmısın ?

kısacası rahatsız edilmeden başlamak ve devam etmek istiyorum mangaya.

Geri