• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Meca gördüğüm herşeyde Lelouch geliyor aklıma gene... Tüylerim diken diken oluyor.

Bu animeyi takip eden-izleyen var mı ? Güzel olduğu hakkında duyumlar aldım da.

Neon Genesis Evangelion
Yıl 2015, dünya büyük bir nükleer felaketten sonra toparlanmaya çalışmakta. Fakat Birleşmiş Milletler'e bağlı gizli ve özel bir organizasyon olan NERV'ün başka hedefleri var. Kadim metinlerde anlatılmış olan 'Angel'ların dünyaya gelişine hazırlanıyorlar. NERV'ün başkanı Gendo Ikari, yıllardır ayrı yaşadığı 14 yaşındaki oğlu Shinji'yi aniden Tokyo-3 şehrine çağırır. Niye çağırıldığını anlayamayan Shinji, Tokyo-3'e gelir gelmez şehre saldırmakta olan devasa bir Angel ve ardından NERV'in merkez üssünde babası ile karşılaşır.

Shinji daha bunların şokunu üstünden atamadan, Gendo Ikari oğluna, Shinji'in hayatında ilk kez gördüğü dev ve korkutucu bir mecha'ya girip üsse saldıran Angel'la savaşmasını emreder. Shinji başta reddetse bile, bunu yapmaya zorunlu kalacak ve hayatı asla eskisi gibi olmayacaktır...

izlemedim ama
şuana kadar bir çok fan art resmini falan gördüm.imdb'den 8.6 almış bleach ve narutodan daha iyi bir oylama puanı var one piece ile eşit ona göre bir düşün derim :)

Meca gördüğüm herşeyde Lelouch geliyor aklıma gene... Tüylerim diken diken oluyor.
buyur o zaman kaan :D

Baş yapıtlarla dalga geçme çarpılırsan kaya, alıcağın yeni pc virüs bulaşır çöker iki güne... Anime dünyasını çalkalayan ve derinden etkileyen bir son'u sunarken nasıl gülebilirsin, münafık !!! :cf:

dalda geçmiyorum kaan 10 üzerinden 10 verdiğim 5 animeden biri code geass gülmem dalga geçtiğim anlamına gelmiyor :D

Anohana Filmi Ne Zamanmış?

Anohana anime filmi geliyor.

Anohana’nın ilk anime filmi Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai. Movie’nin (AnoHana We Still Don’t Know the Name of the Flower We Saw That Day Movie) çıkış tarihi nihayet verildi. Animenin resmi sitesi, filmin 31 Ağustos tarihinde gösterime gireceğini bildirdi. Aynı zamanda anime filmine dair yeni bir görsel paylaşıldı.

Sizlere bir iyilik yaparak uzun adını bir daha yazmayacağımız Anohana anime filmi, 11 bölümlük anime serisindeki olayları Menma karakterinin bakış açısıyla yansıtacak.

Fv4DmDG.jpg

" Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai " eng açıklaması olmasa kesin sövüyo derdim :D

Anohana anime filmi geliyor.

Anohana’nın ilk anime filmi Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai. Movie’nin (AnoHana We Still Don’t Know the Name of the Flower We Saw That Day Movie) çıkış tarihi nihayet verildi. Animenin resmi sitesi, filmin 31 Ağustos tarihinde gösterime gireceğini bildirdi. Aynı zamanda anime filmine dair yeni bir görsel paylaşıldı.

Sizlere bir iyilik yaparak uzun adını bir daha yazmayacağımız Anohana anime filmi, 11 bölümlük anime serisindeki olayları Menma karakterinin bakış açısıyla yansıtacak.

Fv4DmDG.jpg

Ahaha, uzun zaman sonra ağzından hayırlı birşey çıktı, afferim lan <3

Saat 6.00'dan beri rapor yazıyorum ve beynim tecavüze uğramış gibi. Ama bu haber kendime getirdi beni, resmen için mutluluk doldu resimle birlikte <3

-Commandante, seni listeme aldım. Gülücük kullanma o animeyle
:cf:

Gel buraya kaçma, beğeni bile verdim mesajına konuya bak diye, nereye öyle laf atıp kaçmalar. Pişt... !!!:cf:

Son düzenleme:

Saat 6.00'dan beri rapor yazıyorum ve beynim tecavüze uğramış gibi. Ama bu haber kendime getirdi beni, resmen için mutluluk doldu resimle birlikte <3

Gel buraya kaçma, beğeni bile verdim mesajına konuya bak diye, nereye öyle laf atıp kaçmalar. Pişt... !!!:cf:
çatacak yer arıyorsun sanki kaan :D

Tamam bi kere oku orda yazanı kaydet buraya koy herkes gülsün :D

beyler manganın bi şarkısı vardı bir kadın çizeceksin diye o güzel dime la siz ne düşünüyosunuz

[BILGI]Historys Strongest Disciple Kenichi[/BILGI]RYUTOOO !!! Adam zaten kenichi'den kat be kat güçlüydü benim açımdan, aynı Sparna gibi karambole geliyor bu çocukta. Kaldıki Sparna'nın ölümü tam bir fiyaskoydu, gereksiz bir saçmalık... Ah burda olucaktı alayını dağıtırdı yemin ediyorum =(((

Merak ediyorum Ryuto ne yapıcak Ogato karşısında. Bana zaten hep birşeyler saklıyor gibi geliyordu zaten. Merak ettiğim tekerlekli sandalye olayı gerçek miydi numara mıydı !?

Naruto mangasında 1 aydır ilgi çekici şeyler olmuyor bana göre. Madara-Hashirama flashbackleri gereğinden fazla uzadı, can sıktı, üzdü.

Geri