• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kaya sen bana su resmi bul temiz halini, yakanı bırakiyim bir kaç gün !? Söyle pembe-mor rengi saçlara aşırı tav oluyorum öyle bölye değil yaa... Bugün Cadde'de 70 yasında teyzenin sacı pembe gördüm yemin ediyorum, kendimden iğrendim 1-2 saniyeliğine....

Son düzenleme:
Kaya sen bana su resmi bul temiz halini, yakanı bırakiyim bir kaç gün !? Söyle pembe-mor rengi saçlara aşırı tav oluyorum öyle bölye değil yaa... Bugün Cadde'de 70 yasında teyzenin sacı pembe gördüm yemin ediyorum, kendimden iğrendim 1-2 saniyeliğine....
al aynı resim ama yakamı bırakma <3

konachan-com-75258-blue_eyes-blush-headphones-long_hair-pink_eyes-pocky-purple_hair-scan.jpg

Ussop animeden çıkıyor diye çok sevinmiştim ama olmadı :( :D

@KaoZ konuda bana cevap vermiyor ÖYLE OLSUN !

Son düzenleme:

Ussop animeden çıkıyor diye çok sevinmiştim ama olmadı :( :D

@KaoZ konuda bana cevap vermiyor ÖYLE OLSUN !

Bak bak triplere bak... Verdim cevap ama sanirim takmiyorsun beni okumuyorsun bilr yazdiklarimi :(( Kaya hepsi senin yuzunden, manga baslamis olsan su son 15 sayfadaki gereksiz muhabbet olmicak :@

Bak bak triplere bak... Verdim cevap ama sanirim takmiyorsun beni okumuyorsun bilr yazdiklarimi :(( Kaya hepsi senin yuzunden, manga baslamis olsan su son 15 sayfadaki gereksiz muhabbet olmicak :@
bu ussop konusunu bana nasıl bağladın allah aşkına ? :D

hıııııııııı öyle kesin hiç cevap vermiyorsun hıııı :/

bu ussop konusunu bana nasıl bağladın allah aşkına ? :D

bağlar o merak etme boşver onu biz animemizi izleyelim :)

Sana kim animeyi sevmediğimi söyledi !? Sadece çok beceriksizler diyorum yapanlar, karşılamıyor ihtiyaçlarımı, doyurmuyor, zevkli gelmiyor, mangaya kıyasla animeyi daha az seviyorum ve okuduğum fazla manga olduğundan anime seyretmeye vakit bulamıyorum.

Yoksa gene izlerim anime, bakınız Another, Toradora, Nyan Koi bunlar yakın zamanda bitirdiklerim ve listemde Usagi Drop var. Ama sık seyretmem.

Ama su doğru, güncel-popüler animelerden ölesiye nefret ediyorum.

Ve unutma ki hayatımın anlamı olan AnoHana bir anime, hemde en süperinden =))

Sana kim animeyi sevmediğimi söyledi !? Sadece çok beceriksizler diyorum yapanlar, karşılamıyor ihtiyaçlarımı, doyurmuyor, zevkli gelmiyor, mangaya kıyasla animeyi daha az seviyorum ve okuduğum fazla manga olduğundan anime seyretmeye vakit bulamıyorum.

Yoksa gene izlerim anime, bakınız Another, Toradora, Nyan Koi bunlar yakın zamanda bitirdiklerim ve listemde Usagi Drop var. Ama sık seyretmem.

Ama su doğru, güncel-popüler animelerden ölesiye nefret ediyorum.

Evet güncel animelerden bende nefret ediyorum ruh yok.Ama şöyle birşey varki One Piece ilk günkü gibi hiç bozmadı kendini : )

Kizaaaaaru

Zate coco sayeside istemede izlemiş kadar oldum o zehir zıkkım arcı... Tek bildiğim Macao alayına posta koydu :D

Geri