• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yahu şu temel seriler hakkında neden konuşmaz olduk ?

Naruto muhtemelen 1-2 hafta sonra flasbackden kesin çıkacak gibi duruyor.

Bleach
ichigonun annesi döktürdü resmen bu arada sanki bir hata fark ettim yada bana öyle geldi urahara scyi terk ederken isshin takım kaptanı değil di sanki ?

Fairy Tail
kapı açılıyor haftaya ne olacak acaba ? natsu vs rogue natsu yine döktürür herhalde.

kaan bu pandora hearts'ın animesi nasıl ? mangasına başlamadan önce onu izleyeyim bi diyorum :D

kaan bu pandora hearts'ın animesi nasıl ? mangasına başlamadan önce onu izleyeyim bi diyorum :D

İzlemedim, ve izlemeyi düşünmüyorum. Sesleri bile kendi kafamda kurguladığım bir manganın animesini izleyip hayattan soğumak en son istiyeceğim şey. Bakınız, Kenichi animesini izleyip Apachai'nin sesini duyunca 1 ay ara vermiştim mangaya.....

Zaten animesi bitti, devam etmiyor onun. Gel mangaya sen. Biraz sabret, oku. İleride aşırı açılıyor çok seviceksin ama itiraf ediyim ilk başladığımda ben sıkıntıdan patlayıp bırakmıstım birinci bölümden sonra. Ama öyle değil güven bana.

İzlemedim, ve izlemeyi düşünmüyorum. Sesleri bile kendi kafamda kurguladığım bir manganın animesini izleyip hayattan soğumak en son istiyeceğim şey. Bakınız, Kenichi animesini izleyip Apachai'nin sesini duyunca 1 ay ara vermiştim mangaya.....

Zaten animesi bitti, devam etmiyor onun. Gel mangaya sen. Biraz sabret, oku. İleride aşırı açılıyor çok seviceksin ama itiraf ediyim ilk başladığımda ben sıkıntıdan patlayıp bırakmıstım birinci bölümden sonra. Ama öyle değil güven bana.
sende nasıl bir hayal gücü var anlamıyorum :D

Al bak bir tane daha buldum başyapıt. Animeler birleşmiş. Yemin ediyorum o önceki ve bunun gibi birşey olursa izlerim anime sorun yok. Duygulandım lan, Mio <3

o değilde kaan manga harbi bana göre değilmiş ya :D bu arada pandora heartsda ne zaman aksiyon başlayacak çizim hatalarına bakmaktan sıkıldm artık :D

o değilde kaan manga harbi bana göre değilmiş ya :D bu arada pandora heartsda ne zaman aksiyon başlayacak çizim hatalarına bakmaktan sıkıldm artık :D

Tamam sen bırak manga okumayı.

Amv cok iyi be =(( K-ON izleyesim geldi, bitirememistim =(( MİOOOO <3

Tamam sen bırak manga okumayı.

Amv cok iyi be =(( K-ON izleyesim geldi, bitirememistim =(( MİOOOO <3
kızmak yok ama ? :agla

amv için söyleyecek söz yok daha önce paylaştığından daha iyi hatta. adamlar kendilerini aşmış artık.

Yok tamam ısrar etmiyicem, ters tepiyor gittikçe. Ama ilerde başlarsan bana haber verme kan beynime sıçramasın ^^^^

kaan sana karşı kendimi mahçup hissediyorum lan :wgl:

Geçen sezon önerdiğim Maoyuu Maou Yuusha beni hüsrana uğratmıştı umarım buda öyle olmaz diyerek yeni sezon animelerinden ilk bölümden ilgimi çeken tek animeyi tanıtayım.

1649.jpg

Anime Adı : Shingeki no Kyojin

Anime Türü : Aksiyon,Dram,Fantastik,Süper-Güçler

Yapım Yılı : 2013

Özet:
Birkaç yüzyıl önce, insanlar devler tarafından neredeyse tamamen yok edilmiştir. Devler uzundur, zekaları yoktur, insanları yerler ve en kötüsü de bunu karınlarını doyurmak için değil de zevk için yaparlar. Küçük bir grup insan, en büyük devlerden bile uzun olan yüksek duvarlarla çevrelenmiş bir şehire kendilerini kapatarak kurtulmuşlardır. Günümüze gelindiğinde şehirde 100 yıldır hiç dev görülmemiştir. Genç delikanlı Eren ve üvey kız kardeşi Mikasa, büyük bir dev tarafından şehrin duvarlarının yıkılışına tanık olurlar. Küçük devler şehre akın etmeye başlar ve iki çocuk da annelerinin canlı canlı yiyilişini korku içinde seyrederler. Eren her bir devi öldürüp tüm insanlığın intikamını alacağına yemin eder.
:

ben bu K-ON!'u daha önce izlerken nasıl bi ruh hali içerisindeydim merak ediyorum nasıl olduda bu seriyi sıkıcı deyip bırakmışım anlamıyorum :D mimiklerini yediğim mio acayip tatlı bir karaktermiş :D

ben bu K-ON!'u daha önce izlerken nasıl bi ruh hali içerisindeydim merak ediyorum nasıl olduda bu seriyi sıkıcı deyip bırakmışım anlamıyorum :D mimiklerini yediğim mio acayip tatlı bir karaktermiş :D

K-ON umrumda değil, ama aynısını pandora için yaparsan bozuşuruz...

Ayrıca Mio dehşet birşey <3 Bende yakında tekrar başlıcam ikinci sezona, Azusa'da çooook tatlı <3 Azu-nyan~ AWWWWWWW<3

K-ON umrumda değil, ama aynısını pandora için yaparsan bozuşuruz...

Ayrıca Mio dehşet birşey <3 Bende yakında tekrar başlıcam ikinci sezona, Azusa'da çooook tatlı <3 Azu-nyan~ AWWWWWWW<3
k-on bitireyim animesine başlıcam pandoranın :P

azusa daha yeni geldi nasıl bilmiyorum mio süper ama :D

Geri