• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Beyler tattoo nasıl :)

16177_567800686587981_565919824_n.jpg

Yondaime'nin hediyesi ne ki Naruto'ya ? Ayrıca son olaylar işleri daha da ilginç hale getirdi bağalım neler olacak.

.... Ace'in sesi butun olayi mahvetti... AMVlerden o sahneyi biliyordum ama daha yeni orjinaline bakipda acein sesini duydum. Cokda guzel bir ornek oldu, iste bu seslendirmeler YANLIS o adama gitmiyor ya....

----------

Neyse esas merak ettigim olay su. Bu bizim gildartzin, pardon shanksin, yuzundeki yara nasil olustu. Benim gozumde animedeki en gucly ve baba karakter o. Ah diger koluda olsaydi... ayrica bu teach ne ayak !? Neci bu abimiz !? Ustune ustluk, ace oldukten sonra garp nasil sakin kaldi o.0 Akinau nasil hayatta kaldi o.0 ve son olarak Shanks adam gibi savasa girdigi arc yokmu bea :((

.... Ace'in sesi butun olayi mahvetti... AMVlerden o sahneyi biliyordum ama daha yeni orjinaline bakipda acein sesini duydum. Cokda guzel bir ornek oldu, iste bu seslendirmeler YANLIS o adama gitmiyor ya....

----------

Neyse esas merak ettigim olay su. Bu bizim gildartzin, pardon shanksin, yuzundeki yara nasil olustu. Benim gozumde animedeki en gucly ve baba karakter o. Ah diger koluda olsaydi... ayrica bu teach ne ayak !? Neci bu abimiz !? Ustune ustluk, ace oldukten sonra garp nasil sakin kaldi o.0 Akinau nasil hayatta kaldi o.0 ve son olarak Shanks adam gibi savasa girdigi arc yokmu bea :((
bu ses olayını çok abartıyorsun bence kaan gayet iyi bir sesi vardı bence :)

shanksın yüzündeki yarayı teach yaptı ama nasıl olduğu hakkında bilgi verilmedi daha animede.garp sakin kaldı? filonun en güçlü adamı sengoku garpı durdumasaydı garp akaiunuyu öldürecekti beni bırakmasan iyi edersin yoksa akainuyu öldüreceğim benzeri bir şey dediğini hatırlıyorum ama emin değilim buna benzer bir şey söyledi.

Geri